Oprogramowanie Mango Technology Co, Ltd jest certyfikowanym partnerem Microsoft (MCP), jako wielokrotnie nagradzany sprzedawca twojego ulubionego oprogramowania. Naszym celem jest oferowanie najlepszych cen i upewnianie się, że znajdziesz najlepszy produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyWindows 10 Pro OEM

Wielojęzyczny FQC 08929 Microsoft Windows 10 Pro pakiet OEM 32-bitowy 64-bitowy pakiet DVD OEM Win10 Klucz produktu Windows 10 pro

Wielojęzyczny FQC 08929 Microsoft Windows 10 Pro pakiet OEM 32-bitowy 64-bitowy pakiet DVD OEM Win10 Klucz produktu Windows 10 pro

Multi Language FQC 08929 Microsoft Windows 10 Pro OEM pack 32Bit 64bit OEM DVD package Win10 Product Key windows 10 pro
Multi Language FQC 08929 Microsoft Windows 10 Pro OEM pack 32Bit 64bit OEM DVD package Win10 Product Key windows 10 pro Multi Language FQC 08929 Microsoft Windows 10 Pro OEM pack 32Bit 64bit OEM DVD package Win10 Product Key windows 10 pro Multi Language FQC 08929 Microsoft Windows 10 Pro OEM pack 32Bit 64bit OEM DVD package Win10 Product Key windows 10 pro Multi Language FQC 08929 Microsoft Windows 10 Pro OEM pack 32Bit 64bit OEM DVD package Win10 Product Key windows 10 pro

Duży Obraz :  Wielojęzyczny FQC 08929 Microsoft Windows 10 Pro pakiet OEM 32-bitowy 64-bitowy pakiet DVD OEM Win10 Klucz produktu Windows 10 pro Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA / Niemcy / Rosja / HK
Nazwa handlowa: MICROSOFT
Orzecznictwo: MICROSOFT
Numer modelu: Microsoft Windows 10 Pro
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 2szt
Cena: Contact me : alice@sztxsoft.com
Szczegóły pakowania: Pakiet białej koperty OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram itp.
Możliwość Supply: 1000 sztuk dziennie
Szczegółowy opis produktu
Numer modelu: Windows10 pro Wersja: Internet
Gwarancja: Okres istnienia Przesyłka: DHL.EMS, UPS, FEDEX
Pakiet: płyta DVD płyta DVD: 32Bit 64BIT
aktywacja: online pozew o: 1 PC 1 KLUCZ
High Light:

windows 10 professional oem key

,

windows 10 product key sticker

Wielojęzyczny FQC 08929 Microsoft Windows 10 Pro pakiet OEM 32-bitowy 64-bitowy pakiet DVD OEM Win10 Klucz produktu Windows 10 pro

Opis produktu

Windows 10 Pro jest znany, łatwy w użyciu i zawiera wiele nowych, świetnych funkcji, które pozwalają utrzymać porządek, produktywność i zarządzanie firmą. Ma wszystko, co ma system Windows 10, a także dodatkowe możliwości szyfrowania, zdalnego logowania, tworzenia maszyn wirtualnych i nie tylko.

Windows 10 jest twoim partnerem w tworzeniu rzeczy. Uzyskaj szybkie uruchamianie, znane, ale rozbudowane menu Start i wspaniałe nowe sposoby wykonywania zadań nawet na wielu urządzeniach. Spodoba ci się również innowacyjne funkcje, takie jak zupełnie nowa przeglądarka stworzona do akcji online, a także Cortana, osobisty asystent cyfrowy, który pomaga Ci przez cały dzień.

Wymagania

Wymagany procesor Procesor 1 GHz lub szybszy
Wymagana pamięć 1 GB pamięci RAM dla wersji 32-bitowej; 2 GB dla wersji 64-bitowej
Wymagane miejsce na dysku twardym Do 20 GB dostępnego miejsca na dysku twardym
Wymagana karta graficzna Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa. Procesor graficzny DirectX® 9 ze sterownikiem WDDM
Wymagana łączność Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
Inne wymagania systemowe Konto Microsoft jest wymagane do niektórych funkcji. Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania

Cechy produktu:

Znajomy i łatwy w użyciu.

Znane menu Start powróciło i jest lepsze niż kiedykolwiek, aby zapewnić szybki dostęp do najważniejszych rzeczy. System Windows współpracuje z większą ilością sprzętu i oprogramowania, w tym z tym, co już masz.

Szybko i płynnie.

Windows 10 uruchamia się szybko, wznawia szybko i uruchamia aplikacje, dzięki czemu nawet starsze komputery znów czują się młode. Nowa funkcja oszczędzania baterii pomaga dłużej pracować i grać.

Święty spokój.

Windows 10 ma więcej funkcji bezpieczeństwa niż kiedykolwiek, a dzięki automatycznym aktualizacjom pomaga być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi funkcjami i bezpieczeństwem.

Kompatybilność z Windows 10.

System Windows 10 został zaprojektowany tak, aby był zgodny z programami działającymi w systemie Windows 7 lub Windows 8 / 8.1. Twoje dokumenty i pliki są zachowane, więc nie musisz się martwić, że coś zginie.

Twój własny asystent cyfrowy.

Cortana to naprawdę osobisty asystent cyfrowy, który działa na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10, aby pomóc Ci w wykonywaniu zadań.

Ciepłe powitanie.

Dzięki Windows Hello urządzenie wita Cię po imieniu i pozwala zalogować się jednym spojrzeniem lub dotknięciem - jest szybsze i bezpieczniejsze i nie trzeba wpisywać hasła.

Nowa przeglądarka.

Microsoft Edge to zupełnie nowa przeglądarka, która sprawia, że ​​sieć działa tak, jak Ty. Możesz nawet pisać lub pisać na stronach internetowych i łatwo udostępniać znaczniki innym osobom.

Więcej wielozadaniowości.

Uzyskaj wspaniałe nowe sposoby na utrzymanie porządku i produktywność. Możesz łatwo przyciągnąć do czterech aplikacji na jednym ekranie i tworzyć wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca.

Idealne do biura.

Windows 10 jest idealnym partnerem do uruchamiania największego na świecie pakietu produktywności, w tym Word, Excel, PowerPoint i Outlook. Microsoft Office jest sprzedawany osobno.

Odpowiedni dla biznesu

Dołącz do swojej domeny.

Możesz połączyć się z domeną biznesową lub szkolną lub Azure Active Directory, aby korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarek i innych.

Ulepszone szyfrowanie.

Uzyskaj dodatkowe zabezpieczenia dzięki funkcji BitLocker, która pomaga chronić dane dzięki szyfrowaniu i zarządzaniu bezpieczeństwem.

Zdalne logowanie

Windows 10 umożliwia zalogowanie się za pomocą Pulpitu zdalnego w celu zalogowania się i korzystania z komputera Pro PC w domu lub w podróży.

Wirtualne maszyny.

Twórz i uruchamiaj maszyny wirtualne za pomocą Hyper-V, dzięki czemu możesz uruchomić więcej niż jeden system operacyjny w tym samym czasie na tym samym komputerze.

Twoje aplikacje w sklepie.

Windows 10 pozwala ci stworzyć własną sekcję aplikacji prywatnych w Sklepie Windows dla wygodnego dostępu do aplikacji firmowych.

Windows 10 Home vs Pro, który system Windows jest dla Ciebie odpowiedni?

Windows 10 Home i Pro są wreszcie dostępne i są pełne wspaniałych funkcji. Windows 10 Home obejmuje powrót menu Start, Cortany, trybu oszczędzania baterii, szyfrowania urządzeń, wirtualizacji, Microsoft Edge i wielu innych. Doskonały wybór na komputer w domu.

Windows 10 Pro zawiera wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home oraz dodatkowe funkcje biznesowe i bezpieczeństwa. Windows 10 Pro jest wyposażony w zarządzanie zasadami grupy, możliwość dołączenia do domeny, Bitlocker, Pulpit zdalny i paszport Microsoft. Idealny wybór Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę lub szukasz zaawansowanych zabezpieczeń.

Szczegóły kontaktu
Mango software Technology Co,Ltd

Osoba kontaktowa: Alice

Tel: +8615012696760

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas