Oprogramowanie Mango Technology Co, Ltd jest certyfikowanym partnerem Microsoft (MCP), jako wielokrotnie nagradzany sprzedawca twojego ulubionego oprogramowania. Naszym celem jest oferowanie najlepszych cen i upewnianie się, że znajdziesz najlepszy produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyWindows 10 Pro OEM

Hurtownie Windows 10 Pro OEM Key 64Bit DVD + COA OEM pełny pakiet Język angielski

Hurtownie Windows 10 Pro OEM Key 64Bit DVD + COA OEM pełny pakiet Język angielski

Wholesale Windows 10 Pro OEM Key 64Bit DVD + COA OEM full package English Language
Wholesale Windows 10 Pro OEM Key 64Bit DVD + COA OEM full package English Language Wholesale Windows 10 Pro OEM Key 64Bit DVD + COA OEM full package English Language Wholesale Windows 10 Pro OEM Key 64Bit DVD + COA OEM full package English Language Wholesale Windows 10 Pro OEM Key 64Bit DVD + COA OEM full package English Language

Duży Obraz :  Hurtownie Windows 10 Pro OEM Key 64Bit DVD + COA OEM pełny pakiet Język angielski Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 10 Pro
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: skype: live:mangosoftware48
Szczegóły pakowania: pakiet oem
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 sztuk / dzień
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Windows 10 Pro OEM Aktywacja: online
Gwarancja: Czas życia Wersja: 1709 1803 1809
płyta DVD: 32Bit 64BIT Orzecznictwo: Certificated Software
Paczka zawiera:: Coa + DVD Oem Pack Skype: live: mangosoftware48
High Light:

windows 10 professional oem key

,

windows 10 product key sticker

Wymagania

Wymagany procesor Procesor 1 GHz lub szybszy
Wymagana pamięć 1 GB pamięci RAM dla 32-bitów; 2 GB na 64-bit
Wymagane miejsce na dysku twardym Do 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Wymagana karta wideo Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa. Procesor graficzny DirectX® 9 ze sterownikiem WDDM
Wymagana łączność Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
Inne wymagania systemowe Do niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft. Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania

Opis

Wszystkie funkcje systemu Windows 10 Pro plus funkcje biznesowe do szyfrowania; zdalne logowanie; tworzenie maszyn wirtualnych; i więcej.


Więcej Ochrony
Zachowaj bezpieczeństwo plików dzięki funkcji BitLocker i uzyskaj takie same zabezpieczenia na wymiennych urządzeniach pamięci masowej dzięki funkcji BitLocker na Go. System Windows 10 Pro zawiera także program Windows Defender Antivirus, który wykorzystuje moc chmury, szeroką optykę, uczenie maszynowe i analizę zachowania w celu ochrony urządzeń przed nowymi, wyrafinowanymi zagrożeniami. Ponadto automatyczne aktualizacje1 zapewniają pełną, bieżącą ochronę przed obecnymi i przyszłymi zagrożeniami.

Zdalny ekran
Zaloguj się do komputera lub tabletu i uzyskaj bezpieczny dostęp do plików, folderów i aplikacji z dowolnego miejsca. Wszystko czego potrzebujesz to połączenie internetowe i Pulpit zdalny. Rozpocznij edycję dokumentu w biurze, pracuj nad nim w kawiarni w telefonie i skończ na swoim domowym komputerze.

Atrament Windows
Uchwyć wspaniałe pomysły, zanim wymkną się z atramentem Windows. Szybki dostęp do obszaru roboczego Windows Ink za pomocą kliknięcia piórem cyfrowym lub prosto z paska zadań. Możesz nawet uruchomić Ink Workspace przed zalogowaniem się. Potężne łączenie atramentowe z aplikacjami Office i innymi aplikacjami do inteligentnego robienia notatek, łatwego oznaczania dokumentów oraz precyzyjnego szkicowania lub rysowania.

Windows Hello
Zaloguj się na urządzenia z systemem Windows za pomocą systemu Windows Hello w mniej niż 2 sekundy - 3 razy szybciej niż hasło. Funkcja rozpoznawania twarzy lub odcisków palców zapewnia natychmiastowy dostęp, a zawsze masz możliwość zachowania kodu PIN jako kopii zapasowej. Jest to sposób klasy korporacyjnej, aby zabezpieczyć urządzenia z systemem Windows.


Gabinet
Funkcje wielozadaniowości systemu Windows 10 pasują idealnie do pakietu Office. Możesz zorganizować swój ekran, jak chcesz. Łatwo zarządzaj wieloma aplikacjami i dokumentami pakietu Office na jednym ekranie i bez wysiłku podłącz do czterech z nich, aby zoptymalizować przestrzeń roboczą. Możesz również przesuwać współdzieloną krawędź przyciągniętych aplikacji do dowolnego miejsca, łatwo zmieniając rozmiar obu aplikacji jednym ruchem.

Microsoft Edge
Microsoft Edge to szybsza i bezpieczniejsza przeglądarka zbudowana dla systemu Windows 10. Jest zoptymalizowana pod kątem współczesnej sieci, ale nadal jest kompatybilna ze starszymi aplikacjami i witrynami. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępnij swoje znaczniki innym. Użyj widoku do czytania, aby wyeliminować czynniki rozpraszające, dzięki czemu możesz pracować wydajniej. Istnieje również ulepszony pasek adresu, który pomoże Ci znaleźć rzeczy szybciej.

Cortana
Cortana to Twój osobisty asystent cyfrowy. Może dostarczać powiadomienia o terminach i terminach, sugerować dokumenty, które mogą być potrzebne na nadchodzące spotkanie, i synchronizować kalendarz grupowy. Łatwe tworzenie, modyfikowanie i otwieranie list za pomocą głosu. Cortana bezproblemowo integruje się z innymi aplikacjami Windows, takimi jak Sticky Notes, przypomnienia o tuszach i wydarzenia Microsoft To-Do.

  • Dlaczego warto kupić Microsoft Windows 10 Professional?

Największą zaletą systemu Windows 10 Professional jest to, że wygląda jak Windows. Aby firma Microsoft zdawała sobie sprawę z tego, że system skupia się na imprezie z dala od pulpitu i menu startowego, zbyt proste zbyt szybkie działanie nie zadziała.

Jest to najlepsze połączenie szczęścia z najlepszą jakością Windows 7 i Windows 8, funkcje pulpitu 7 z niektórymi właściwościami przyjaznymi w dotyku 8.1.

Co najważniejsze, Windows 10 Pro udowodnił, że marzenie Microsoftu o dostarczeniu jednego systemu operacyjnego, który może działać na wszystkich platformach, w rzeczywistości wkrótce stanie się rzeczywistością.

Wyślij nam zapytanie, aby uzyskać najlepszą ofertę Windows 10 Professional Soon.

Osoba do kontaktu: Lisa
Tel. 0086-13544100254
Skype: live: man gosoftware48
Whatsapp / Wechat. +8613544100254

Szczegóły kontaktu
Mango software Technology Co,Ltd

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas