Oprogramowanie Mango Technology Co, Ltd jest certyfikowanym partnerem Microsoft (MCP), jako wielokrotnie nagradzany sprzedawca twojego ulubionego oprogramowania. Naszym celem jest oferowanie najlepszych cen i upewnianie się, że znajdziesz najlepszy produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Mango software Technology Co,Ltd Wycieczka po fabryce

 • Linia produkcyjna
  Linia produkcyjna
  • Profil linii produkcyjnej

   WSZYSTKIE WSPARCIE OPROGRAMOWANIA:

   1. ORYGINALNY SERYJNY KLUCZ, 100% USŁUGA AKTYWACJI, GWARANCJA NA CZAS ŻYCIA

   2. OPAKOWANIE DETALICZNE I OPAKOWANIE OEM W FABRYCE Z MEDIAMI WEWNĄTRZ.

 • OEM / ODM
  1. SERWIS OEM.

  „Większość wersji oprogramowania jest w języku angielskim, część OEM ma francuską / niemiecką / hiszpańską / włoską / polską / japońską / koreańską wersję w magazynie, ale mamy dużą zaletę, aby dokładny język, który w 100% pasuje do Twojego rynku, jest dostosowany serwis tutaj, z MOQ 1000szt, i oryginalna wersja językowa DVD Stamper, możemy zrobić to samo oprogramowanie językowe w ciągu 30 dni roboczych od naszego moq. dokładnego działania prosimy o kontakt. dziękuję za współpracę ”.

  2. Naklejka COA KEY OEM SERWIS.

  „Generalnie oferujemy naklejkę oem klucz z oryginalną kluczową gwarancją 100% aktywacji, ale jeśli klienci mają specjalne zapotrzebowanie na kij COA, możemy zaoferować odpowiednie usługi drukowania KEY, takie jak zapotrzebowanie marki: DELL, HP, LENOVO, itp. I kolor Wyboru naklejek dokonuje się także po stronie klienta, drukujemy kod klucza na naklejce z profesjonalną drukarką i możemy uzyskać najlepszą jakość naklejek COA ”

 • R & D
  Mamy doświadczony dział badań i rozwoju. Wszystkie produkty mają dożywotnią gwarancję.

  Po pojawieniu się jakichkolwiek problemów z produktem, zaoferujemy Ci wspaniałe wsparcie, podobnie jak serwis posprzedażowy

  zespół.

Szczegóły kontaktu
Mango software Technology Co,Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Nancy

Tel: 86-134 2137 4104

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas