Oprogramowanie Mango Technology Co, Ltd jest certyfikowanym partnerem Microsoft (MCP), jako wielokrotnie nagradzany sprzedawca twojego ulubionego oprogramowania. Naszym celem jest oferowanie najlepszych cen i upewnianie się, że znajdziesz najlepszy produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyWindows 10 Pro OEM

Aktywacja komputera Windows 10 Pro OEM 64 Bit DVD Pack FQC-08929 Wiele języków

Aktywacja komputera Windows 10 Pro OEM 64 Bit DVD Pack FQC-08929 Wiele języków

Computer Activation Windows 10 Pro OEM 64 Bit DVD Pack FQC-08929 Multiple Language
Computer Activation Windows 10 Pro OEM 64 Bit DVD Pack FQC-08929 Multiple Language Computer Activation Windows 10 Pro OEM 64 Bit DVD Pack FQC-08929 Multiple Language Computer Activation Windows 10 Pro OEM 64 Bit DVD Pack FQC-08929 Multiple Language Computer Activation Windows 10 Pro OEM 64 Bit DVD Pack FQC-08929 Multiple Language

Duży Obraz :  Aktywacja komputera Windows 10 Pro OEM 64 Bit DVD Pack FQC-08929 Wiele języków Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: wygraj 10 profesjonalistów
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: Skype: mangosoftware01@hotmail.com
Szczegóły pakowania: Pudełko OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Windows 10 Professional oem PACK Głoska bezdźwięczna: 1803/1809 64 bity
Aktywacja: 100% aktywacja online na całym świecie aplikacji: Aktywacja komputera
Powierzchnia: Obszar globalny online Typ klucza: Oryginalny klucz OEM
High Light:

windows 10 professional oem key

,

windows 10 product key sticker

Oryginalny profesjonalny kod aktywacyjny systemu Windows 10 w wersji 32/64-bitowej

ZASTRZEŻENIA

klucze aktywacyjne sprzedawane na tej aukcji są oryginalne i są używane jako program budujący system. dostarczone przez autoryzowanych partnerów Microsoft. Aby zachować zgodność z warunkami zarówno firmy Microsoft, jak i eBay, wszystkie sprzedawane przedmioty są nowe i pochodzą bezpośrednio w momencie sprzedaży od zewnętrznych sprzedawców Microsoft

Dołączone oprogramowanie Oem lub oprogramowanie do odzyskiwania mogą być wymienione tylko wtedy, gdy zawierają sprzęt Orignal, taki jak płyta główna, dysk twardy lub oprogramowanie komputerowe, dlatego ta sprzedaż obejmuje wykroczenie poza ekonomiczny komputer naprawczy i płytę główną za opłatą, którą można omówić .. (skontaktuj się ze mną)

Zasady firmy Microsoft

Przestrzegamy zasad i warunków firmy Microsoft. Klucze licencyjne do sprzedaży tutaj pochodzą od prawdziwych autoryzowanych sprzedawców firmy Microsoft. Dostarczamy od nich klucze licencyjne, które dostarczają nam, co zapewnia, że ​​klucze licencyjne są całkowicie oryginalne i nowe.

Jak używać

Jeśli na komputerze jest już zainstalowany system Windows 10 pro, wystarczy użyć klawisza, aby go aktywować po wyświetleniu monitu

Składnik

Minimum

Zalecana

Edytor

Częstotliwość zegara 1 GHz
Architektura IA-32 lub x86-64
Obsługa PAE, NX iSSE2
architektura x86-64 z obsługą instrukcji podwójnego porównywania i wymiany (CMPXCHG16B) CPU, PrefetchW i LAHF / SAHF

Pamięć (RAM)

Wersja IA-32: 1 GB
Wersja x86-64: 2 GB
4 GB

Karta graficzna

Urządzenie graficzne DirectX 9
Sterownik WDDM 1.0 lub nowszy
Sterownik WDDM 1.3 lub nowszy

Ekran wyświetlający

800 × 600 pikseli 1024 × 768 pikseli

Urządzenie wejściowe

Klawiatura i mysz Wyświetlacz wielodotykowy
Klawisze Ctrl, Alt i Windows lub ich inne odpowiedniki sprzętowe

Miejsce na dysku twardym

Wersja IA-32: 16 GB
Wersja x86-64: 20 GB
Nie dotyczy

Uwaga dotycząca oprogramowania OEM:
· Aby zakupić oprogramowanie OEM System Builder, musisz być producentem systemu i zaakceptować licencję System Builder. „Producent systemu” oznacza producenta oryginalnego sprzętu, asembler, Refurbisher lub preinstalator oprogramowania, który sprzedaje System Klientów osobie trzeciej. Oprogramowanie OEM może być TYLKO dystrybuowane z całkowicie zmontowanym systemem komputerowym.
· W przypadku systemu operacyjnego lub aplikacji komputerowej oprogramowanie musi być również zainstalowane fabrycznie na dysku twardym w pełni zmontowanego systemu komputerowego, przy użyciu zestawu preinstalacyjnego OEM (OPK).
· Producent systemu, który instaluje oprogramowanie, odpowiada za zapewnienie wsparcia dla użytkowników końcowych

  • Do przeprowadzenia aktualizacji wymagane jest połączenie internetowe. Windows 10 to duży plik, którego mogą dotyczyć opłaty za około 3 GB i dostęp do Internetu (ISP).

  • Możliwość aktualizacji urządzenia obejmuje czynniki wykraczające poza specyfikację systemu. Obejmuje to obsługę sterowników i oprogramowania układowego, kompatybilność aplikacji i obsługę funkcji, niezależnie od tego, czy urządzenie spełnia minimalną specyfikację systemu dla Windows 10.

  • Jeśli aplikacja antywirusowa jest zgodna i aktualna, aplikacja zostanie zachowana podczas aktualizacji do systemu Windows 10

  • Gadżety pulpitu systemu Windows 7 zostaną usunięte w ramach instalacji systemu Windows 10.

  • Liczba aplikacji, które można przyciągnąć, zależy od minimalnej rozdzielczości aplikacji.

  • Do korzystania z dotyku potrzebny jest tablet lub monitor obsługujący funkcję multi-touch.

  • Do niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft.

  • Niektóre gry i programy mogą wymagać karty graficznej zgodnej z DirectX 10 lub nowszą w celu uzyskania optymalnej wydajności.


Windows 10 jest osobisty i produktywny

Przejdź poza przeglądanie

Microsoft Edge to zupełnie nowa przeglądarka, która pomaga wyjść poza przeglądanie i zrobić więcej w Internecie. Poczuj dreszczyk pisania lub pisania bezpośrednio na stronach internetowych. Usuń zakłócenia z artykułów online. A dzięki włączonej Cortanie możesz natychmiast przejść od wyszukiwania do działania.

Świetne sposoby na szybsze zakończenie

Windows 10 zapewnia absolutnie najlepszą jakość robienia tego, co robisz. Skoncentruj się na łatwych sposobach przyciągania aplikacji i optymalizowania miejsca na ekranie w celu wykonywania zadań. Zobacz swoje otwarte zadania w jednym widoku i twórz wirtualne pulpity, aby zyskać miejsce lub pogrupować rzeczy według projektu, np. Aplikacje biurowe do pracy i gry do zabawy

Poznaj Cortanę, swojego naprawdę osobistego asystenta cyfrowego

Cortana działa przez cały dzień, a Twoje urządzenia pomagają w załatwianiu spraw. Dzięki większej wiedzy z czasem Cortana staje się bardziej osobista i przydatna. Cortana jest również najlepsza w przypominaniu, dostarczając je we właściwym czasie i miejscu, dzięki czemu zapominasz mniej i możesz zrobić więcej.

Używanie Cortany z przypomnieniami jest NIESAMOWITE!

Wygląda jak telefon, lubi komputer

Zobacz, ile więcej może zrobić Twój telefon z systemem Windows 10, dzięki możliwości Continuum dla telefonów. Korzystaj z niego jak z komputera PC, aby robić rzeczy lub zamieniać go w projektor wielkoekranowy dla wielkiej rozrywki - wszystko bez wiązania telefonu3.

Ucz się więcej

Najlepszy ekran jest zawsze tym, na którym jesteś

System Windows 10 umożliwia aplikacjom świetny wygląd i pracę we wszystkich trybach, na wszystkich urządzeniach, a nawet podczas przechodzenia od jednego do drugiego.2

System Windows optymalizuje Twoje wrażenia z aktywności i urządzenia Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje płynnie skalują się od małych do dużych ekranów. 2 Możesz zmienić tryb pulpitu na tablet w dowolnym momencie, wiedząc, że ekran będzie pięknie wyświetlany i płynnie się zmienia


Wszelkie zainteresowania, kontakt z nami

Skype: mangosoftware01@hotmail.com

WhatsApp: +86 134 2137 4104

Szczegóły kontaktu
Mango software Technology Co,Ltd

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas