Oprogramowanie Mango Technology Co, Ltd jest certyfikowanym partnerem Microsoft (MCP), jako wielokrotnie nagradzany sprzedawca twojego ulubionego oprogramowania. Naszym celem jest oferowanie najlepszych cen i upewnianie się, że znajdziesz najlepszy produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktySystem oprogramowania komputerowego

System oprogramowania komputerowego OEM System Windows 10 Pro Professional 32-bitowy 64-bitowy klucz Fpp Aktywacja online

System oprogramowania komputerowego OEM System Windows 10 Pro Professional 32-bitowy 64-bitowy klucz Fpp Aktywacja online

OEM Computer Software System Windows 10 Pro Professional 32bit 64bit Fpp key Online Activation
OEM Computer Software System Windows 10 Pro Professional 32bit 64bit Fpp key Online Activation OEM Computer Software System Windows 10 Pro Professional 32bit 64bit Fpp key Online Activation

Duży Obraz :  System oprogramowania komputerowego OEM System Windows 10 Pro Professional 32-bitowy 64-bitowy klucz Fpp Aktywacja online Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Wykonane w Niemczech / Korei / USA / Irlandii
Nazwa handlowa: Mirosoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Microsoft Windows 10 Professional
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: Please Contact US
Szczegóły pakowania: Pudełko OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Głoska bezdźwięczna: Wygraj 10 32 bity / 64 bity Język: Angielski Francuski Włoski Polski Japoński Hiszpański Rosyjski Koreański
Powierzchnia: Obszar globalny Więcej oprogramowania: Proszę skontaktuj się z nami
Adres e-mail: mangosoftware48@hotmail.com Skype: mangosoftware48@hotmail.com
High Light:

computer system download

,

systems and software

100% aktywacja online Microsoft Windows 10 Pro Professional OEM

 

Wymagania systemowe:

• Procesor 1 GHz lub szybszy.
• 1 GB pamięci RAM dla wersji 32-bitowej; 2 GB na 64-bit.
• Do 20 GB dostępnego miejsca na dysku twardym.
• Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa.
• Procesor graficzny DirectX® 9 ze sterownikiem WDDM.
• Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty).
• Konto Microsoft jest wymagane do niektórych funkcji.
• Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania.
• Jeden komputer na jedną licencję.

Co to jest oprogramowanie OEM?
OEM oznacza „producenta oryginalnego sprzętu”. Oprogramowanie OEM jest sprzedawane bezpośrednio producentowi komputera lub jest dystrybuowane dla mniejszych integratorów systemów i hobbystów konstruktorów systemów dla „komputerów klonowanych” lub komputerów bez nazwy (takich jak użytkownik końcowy). Wersje OEM są dostarczane tylko z elektroniczną instrukcją pomocy, która jest wbudowana w oprogramowanie lub małą instrukcją dla początkujących. Samo oprogramowanie zawiera te same programy co wersja Retail Box, z tą różnicą, że wersja Retail Box zwykle jest dostarczana z małą, drukowaną instrukcją i fantazyjnym pudełkiem. Poza tym oprogramowanie OEM nie obejmuje bezpłatnej pomocy technicznej Microsoft, ponieważ jest przeznaczone dla użytkowników z dogłębną wiedzą na temat instalacji systemu operacyjnego. Oprogramowanie OEM firmy Microsoft zawiera certyfikat autentyczności, który jest etykietą certyfikatu autentyczności lub naklejką producenta, a także kodem klucza, który można wprowadzić podczas instalacji, a także aktywacji / rejestracji systemu w firmie Microsoft w celu otrzymania usługi Windows Update, takiej jak Internet Explorer 7, Windows Defender, Media Player 11 i tak dalej.

Funkcje:


To po prostu działa
Windows 10 łączy system Windows, który już znasz i dodaje wspaniałe ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 umożliwiają szybkie uruchomienie i wznowienie pracy. System Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji zabezpieczeń niż kiedykolwiek, aby pomóc chronić przed złośliwym oprogramowaniem.
Wielozadaniowość
Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością jednoczesnego przyciągania czterech rzeczy na ekranie. Czy ekran jest zatłoczony? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować z wybranymi elementami. Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym łatwym do wyświetlenia ekranie.
Microsoft Edge
Jest to całkowicie nowa przeglądarka zaprojektowana, aby strona działała tak, jak Ty. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępnij swoje znaczniki innym. Spodoba ci się widok czytania, który usuwa zakłócenia. Istnieje również ulepszony pasek adresu, który pomoże Ci znaleźć rzeczy szybciej.
Kontinuum
Najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows 10 optymalizuje Twoje wrażenia z aktywności i urządzenia. Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje płynnie skalują się od najmniejszych do największych wyświetlaczy.
Wyjątkowo twój
Twoje urządzenie z systemem Windows 10 rozpoznaje Cię i potwierdza Twoją obecność na naprawdę osobisty sposób. Dzięki Windows Hello urządzenie wita Cię po imieniu i zapala się w rozpoznawaniu, machając do Ciebie podczas logowania i uwalniając Cię od konieczności zapamiętywania lub wpisywania hasła.
Gry i Xbox
Graj w gry Xbox One na komputerze z systemem Windows 10, laptopie lub tablecie. Użyj funkcji Game DVR, aby nagrać swoje największe ruchy bohaterów i natychmiast wysłać je do znajomych, bez opuszczania gry.

Wszelkie zainteresowania, kontakt z nami

Skype: mangosoftware48@hotmail.com

E-mail: mangosoftware48@hotmail.com

Szczegóły kontaktu
Mango software Technology Co,Ltd

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas