Oprogramowanie Mango Technology Co, Ltd jest certyfikowanym partnerem Microsoft (MCP), jako wielokrotnie nagradzany sprzedawca twojego ulubionego oprogramowania. Naszym celem jest oferowanie najlepszych cen i upewnianie się, że znajdziesz najlepszy produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyMicrosoft Windows 8.1 Professional

100% dobry kod klucza licencyjnego Microsoft Windows 8.1 profesjonalne oprogramowanie aktywacja online Win 8.1 Pro key

100% dobry kod klucza licencyjnego Microsoft Windows 8.1 profesjonalne oprogramowanie aktywacja online Win 8.1 Pro key

100% good License Key Code Microsoft Windows 8.1 professional Software online activation Win 8.1 Pro key
100% good License Key Code Microsoft Windows 8.1 professional Software online activation Win 8.1 Pro key 100% good License Key Code Microsoft Windows 8.1 professional Software online activation Win 8.1 Pro key 100% good License Key Code Microsoft Windows 8.1 professional Software online activation Win 8.1 Pro key 100% good License Key Code Microsoft Windows 8.1 professional Software online activation Win 8.1 Pro key

Duży Obraz :  100% dobry kod klucza licencyjnego Microsoft Windows 8.1 profesjonalne oprogramowanie aktywacja online Win 8.1 Pro key Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: microsoft
Orzecznictwo: microsoft
Numer modelu: Windows 8.1 Professional
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: negotiable: alice@sztxsoft.com
Szczegóły pakowania: klucz cyfrowy
Czas dostawy: 1 dzień roboczy
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 sztuk dziennie
Szczegółowy opis produktu
Wersja: klawisz Nazwa: zdobądź 8.1 profesjonalny klucz
Język: Wielojęzyczny Gwarancja: Okres istnienia
Aktywacja: online aktualizacja: strona internetowa
High Light:

Windows 8.1 system operacyjny

,

Windows 8.1 profesjonalny klucz OEM

100% dobry Kod klucza licencyjnego Microsoft Windows 8.1 Professional Aktywacja oprogramowania online Win 8.1 Pro key

Pełna wersja systemu Microsoft Windows 8.1 Professional.


Wliczony w cenę:

- Pliki instalacyjne (zarówno wersja 32-bitowa, jak i 64-bitowa)

- Klucz produktu OEM, który działa zarówno z wersją 32-bitową, jak i 64-bitową

- Bezpłatne wsparcie techniczne w procesie instalacji.

- Aktywacja gwarantowana lub zwrot pieniędzy.

Pamiętaj, aby wykonać kopię zapasową plików przed rozpoczęciem instalacji.


Windows 8.1 nie obsługuje aktualizacji z Vista ani importu Easy Transfer plików i ustawień Vista.
Podczas aktualizacji systemu Vista należy użyć pasującej wersji systemu Windows 7.

To jest klucz aktywacyjny dla Windows 8.1 Pro 32 lub 64-bitowej pełnej wersji dla 1 komputera. Nie musisz wybierać wersji 32- lub 64-bitowej - ta licencja aktywuje obie wersje. Wszystkie zamówienia zostaną wysłane e-mailem, upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny. Otrzymasz linki do pobrania (zarówno 32-bitowe, jak i 64-bitowe) oraz klucz aktywacyjny w ciągu 12 godzin po dokonaniu płatności (zwykle mniej niż 4 godziny, w zależności od strefy czasowej). Jeśli nie otrzymasz go w ciągu 12 godzin, po prostu skontaktuj się z nami, a my rozwiążemy to jak najszybciej.

Uwaga: nie wysyłamy żadnego produktu fizycznego, DVD, CD lub pamięci USB z systemem operacyjnym. Aby użyć tego klucza, musisz mieć system Windows 8.1 Pro na swoim komputerze. Ten klucz aktywacyjny działa tylko z systemem Windows 8.1 Pro . Za pomocą tego klucza nie można aktywować żadnej innej wersji systemu Windows.

Rodzaj licencji: pełna wersja, dożywotnia aktywacja, w tym otrzymywanie wszystkich automatycznych aktualizacji Microsoft.
Liczba licencji: 1 komputer / 1 użytkownik. Jest przeznaczony do aktywacji raz dla jednego komputera.
Język: angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, polski, rosyjski.
Szczegóły elementu: Otrzymasz klucz aktywacyjny i 2 linki do pobrania do wersji 32- i 64-bitowej, którą możesz albo rozpakować na USB, albo wypalić na DVD. To jest pełna wersja do pobrania. Jest to najbardziej kompletna wersja dostępna na rynku z wszystkimi funkcjami systemu Windows 8.1 Pro.

Microsoft Windows 8.1 Pro 32/64-bitowy kod klucza produktu Windows 8 (OEM / FPP)

Szybka informacja dla kluczy Windows 8 online :

1. oryginalne WERSJA PEŁNA WERSJA Klucze FPP nie klucz OEM lub detaliczny klucz MSDN

2. Klawisz FPP może pobierać oprogramowanie z oficjalnej strony internetowej

3. Pełny klucz zawiera pełne informacje o centrum mediów

4. Win 8 powinien powiązać się z płytą główną, więc wszystkie klucze wygrywają 8 tylko 1 klucz do instalacji i aktywacji 1 komputera.

5. Możesz pobrać darmowy program z oficjalnej strony Microsoft, a następnie użyć rejestru kluczy do aktywacji.

Wymagania systemowe:

Procesor 1 GHz
2 GB pamięci RAM
20 GB dostępnego miejsca na dysku twardym
Rozdzielczość ekranu 1366 x 768
Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)

Lista kluczy produktu Windows, którą możemy zaoferować:

Kod klucza produktu Windows 7 Professional, klucz OEM i klucz FPP
Windows 7 Ultimate Kod klucza produktu, klucz OEM i klucz FPP
Windows 7 Home Kod klucza produktu, klucz OEM i klucz FPP
Kod klucza produktu Windows 8 Professional
Windows 8 Standardowy kod klucza produktu

Ważna uwaga:

Zgodnie z postanowieniami licencyjnymi Microsoft klucz produktu ma zostać aktywowany raz na jeden komputer. Okres użytkowania jest nieograniczony, o ile produkt jest używany na tym samym urządzeniu. Jeśli komputer ma zostać sformatowany, ponownie skonfigurowany lub jeśli zostaną wprowadzone jakiekolwiek zmiany w sprzęcie (wymiana dysku twardego itp.), Nie ma już gwarancji, że klucz będzie nadal działał na komputerze. Ponadto zabronione jest włączanie klucza na wielu urządzeniach, zobacz Warunki użytkowania firmy Microsoft. Możesz dokonać zakupu u certyfikowanego partnera Microsoft, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i satysfakcję. Przed zakupem potwierdź, że przeczytałeś i zgadzasz się na to powiadomienie.

Informacje prawne Znaki towarowe Microsoft. Wszelkie prawa do znaków towarowych dla nazw chronionych prawami są własnością odpowiedniego właściciela praw autorskich, tutaj w Microsoft Corporation. Wszystkie elementy graficzne, logo, ikony itp. Służą wyłącznie do opisu oferty i zrozumiałej reprezentacji. Wszystkie marki i znaki handlowe wymienione w ofercie internetowej i ewentualnie chronione przez osoby trzecie podlegają, bez ograniczeń, przepisom odpowiednio obowiązującego prawa o znakach towarowych oraz prawom własności odpowiednich zarejestrowanych właścicieli. Aby uzyskać więcej informacji na temat właściwego korzystania ze znaków towarowych Microsoft, odwiedź Microsoft Corporation.

Pamiętaj, że kupujesz tylko klucz produktu i nie masz licencji. Legalne użycie klucza produktu zakłada, że ​​masz już ważną licencję Microsoft na wyżej wymieniony produkt. W takim przypadku możesz odblokować oprogramowanie za pomocą klucza produktu.

Stany zasad Microsoft:

„Duzi markowi producenci komputerów, tacy jak Dell i Compaq, często umieszczają oprogramowanie OEM na nieholograficznych dyskach„ odzyskiwania ”lub„ ponownej instalacji ”, które pokazują markę producenta. Te pakiety oprogramowania są zazwyczaj oznaczone frazą, która mówi na przykład: „Tylko do dystrybucji z nowym komputerem PC firmy Dell”. Oprogramowanie do odzyskiwania lub ponownej instalacji jest licencjonowane wyłącznie na dystrybucję na nowych komputerach i może być rozpowszechniane tylko na komputerze, dla którego było początkowo dystrybuowane. Dystrybucja takiego oprogramowania z poszczególnymi komponentami sprzętowymi komputera (np. Dysk twardy; pamięć RAM) nie jest zgodna z wymaganiami Microsoft dotyczącymi dystrybucji OEM ”.

Oprogramowanie OEM:

Umowa dystrybucyjna Microsoft dla producentów systemów stanowi, że pakiety oprogramowania dla producentów systemów nie są przeznaczone do dystrybucji wśród użytkowników końcowych, chyba że użytkownicy końcowi działają jako producenci systemów, montując własne komputery. „Konstruktor systemu” to każdy, kto montuje, ponownie składa lub instaluje oprogramowanie w nowym lub używanym systemie komputerowym. Aby zachować zgodność z licencją firmy Microsoft na oprogramowanie OEM lub oprogramowanie do ponownej instalacji - oprogramowanie OEM, pakiet lub oprogramowanie do odzyskiwania może być wymienione tylko wtedy, gdy jest dołączone wraz z oryginalnym sprzętem, takim jak płyta główna, dysk twardy lub komputer sprzedawany z oprogramowaniem OEM. Kupujesz ten produkt w pakiecie z niesprawdzonym oryginalnym dyskiem twardym (zepsuty dysk twardy WD 40 GB). Nie ma żadnej gwarancji na testowany przez nas sprzęt. Aby otrzymać dysk twardy, po złożeniu zamówienia należy napisać notatkę w polu „Uwagi do zamówienia”, a opłata za wysyłkę wynosi 49 $ za sztukę. Jeśli nie, dysk zostanie w naszym imieniu poddany recyklingowi. Ten produkt nie narusza żadnych praw autorskich, znaków towarowych ani żadnych innych praw. Działamy jako konstruktor systemu, przekazując licencję OEM i oryginalny sprzęt drugiemu użytkownikowi.

Szczegóły kontaktu
Mango software Technology Co,Ltd

Osoba kontaktowa: Alice

Tel: +8615012696760

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas