Oprogramowanie Mango Technology Co, Ltd jest certyfikowanym partnerem Microsoft (MCP), jako wielokrotnie nagradzany sprzedawca twojego ulubionego oprogramowania. Naszym celem jest oferowanie najlepszych cen i upewnianie się, że znajdziesz najlepszy produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyMicrosoft Windows 8.1 Professional

PC / komputer Microsoft Windows 8.1 Professional 64 Bit Pro Pack English Version

PC / komputer Microsoft Windows 8.1 Professional 64 Bit Pro Pack English Version

PC / Computer Microsoft Windows 8.1 Professional 64 Bit Pro Pack English Version
PC / Computer Microsoft Windows 8.1 Professional 64 Bit Pro Pack English Version PC / Computer Microsoft Windows 8.1 Professional 64 Bit Pro Pack English Version

Duży Obraz :  PC / komputer Microsoft Windows 8.1 Professional 64 Bit Pro Pack English Version Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA / HongKong / Singapur / Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 8.1 pro
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5szt
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Fabrycznie zamknięte
Czas dostawy: 1-2 dnia roboczego
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000 sztuk dziennie
Szczegółowy opis produktu
Moduł: Win 8.1 Pro Pack Aktywacja: Aktywacja online
Język: Brak limitu językowego Czas aktywacji: 1 klucz do 1 PC
Czas wolny: 1-2 dni Droga statku: DHL EMS FEDEX
High Light:

Windows 8.1 system operacyjny

,

Windows 8.1 profesjonalny klucz OEM

PC / komputer Microsoft Windows 8.1 Pro 64 Bit Pro Pack English Version

Windows 8 Pro jest porównywalny z Windows 7 Professional i Ultimate i jest skierowany do entuzjastów i użytkowników biznesowych; zawiera wszystkie funkcje systemu Windows 8. Dodatkowe funkcje obejmują możliwość odbierania połączeń pulpitu zdalnego, możliwość udziału w domenie systemu Windows Server, system szyfrowania plików, Hyper-V i wirtualne uruchamianie dysku twardego, zasady grupy oraz funkcję BitLocker i BitLocker To Go. Funkcja Windows Media Center będzie dostępna tylko dla systemu Windows 8 Pro jako oddzielny pakiet oprogramowania.

Windows ma w magazynie

E-mail / Skype: mangosoftware48@hotmail.com
Numer modelu Klawisz Naklejka COA OEM Retail Box
System Windows 7 Win 7 Home Dostępny Dostępny Dostępny Nie
System Windows 7 Win 7 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Wygraj 7 Ultimate Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows 8.1 Wygraj Win 8.1 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows 10 Pro Win 10 Home Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Wygraj 10 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Dostępny

W kategoriach podstawowych

Windows 8 i 8.1 są ulepszonymi wersjami systemu Windows 7, które mają również możliwość opcjonalnego uruchamiania aplikacji Windows Store (zoptymalizowanych pod kątem dotykowych / tabletów). Zyski z tego obejmują możliwość korzystania z pojedynczego systemu operacyjnego i zestawu aplikacji na dowolnym gadżecie. Może to obejmować wielomonitorowy pulpit, tablet, laptop lub hybrydową kombinację wszystkich tych urządzeń.

W systemie Windows 8.1 istotna jest krzywa uczenia się, ale łatwo jest uzyskać płynny ruch między programami komputerowymi, które są tradycyjnie optymalizowane za pomocą klawiatury / myszy i aplikacji zoptymalizowanych za pomocą pełnoekranowego ekranu dotykowego / tabletu na tym samym gadżecie.

To zależy od tego, czego potrzebujesz. Możesz nawet mieć tablet, który podłącza się do stacji dokującej, stając się pulpitem z wieloma monitorami. Taka funkcjonalność nie jest obecnie dostępna na innych platformach, ponieważ system operacyjny nie dotyka ani nie obsługuje obu komputerów.

SkyDrive

Windows 8.x oferuje również opcję synchronizowania różnych ustawień z chmurą, synchronizując je z innymi gadżetami, jeśli ta opcja jest włączona również w tych gadżetach. Zawiera pewne funkcje, takie jak ulubione przeglądarki, układ ekranu startowego, tapeta, karty przeglądarki i wystarczająca ilość innych rzeczy.

Możesz włączać lub wyłączać je indywidualnie dla każdego urządzenia, a nawet wszystkich naraz. Pamięć masowa w chmurze Microsoft SkyDrive jest również wbudowana w system operacyjny.

Ten fakt umożliwia zapisywanie plików w folderze SkyDrive i wyświetlanie ich automatycznie na różnych urządzeniach połączonych z osobistym kontem SkyDrive. Jest to dość szybka i wygodna aplikacja, a jedna z nich nie wymaga już korzystania z napędu kciukowego. SkyDrive jest darmowy, oprócz tego, że obecnie jest kompatybilny z wieloma platformami wśród wszystkich dostawców pamięci masowej w chmurze.

Przechowywanie

Wszystkie dodatkowe funkcje przechowywania / synchronizacji w chmurze Windows 8.1 są powiązane z logowaniem się do konta Microsoft, które jest powiązane z różnymi usługami MS. Podczas procesu instalacji lub podczas dodawania nowych kont zostaniesz poproszony o podanie loginu do istniejącego konta Microsoft.

Dostępna jest opcja utworzenia nowego konta na wypadek, gdybyś nie chciał go użyć. Z tego ekranu można utworzyć nowe konto MS lub nawet wybrać opcję lokalnego logowania. Wszystkie funkcje synchronizacji / przechowywania w chmurze są całkowicie opcjonalne w systemie Windows 8.x, nawet w przypadku korzystania z kont MS w przeciwieństwie do kont lokalnych. Możesz zapisać wysoce poufne dokumenty w folderze „moje dokumenty”, a nie w SkyDrive, na wypadek, gdybyś nie chciał przechowywać dokumentu w chmurze.

Funkcjonalność SkyDrive jest przeznaczona tylko dla dokumentów, które chcesz wykorzystać na innych gadżetach lub uzyskać zdalny dostęp.

Microsoft Windows 8.1 Pro 64Bit DVD OEM jest wstecznie kompatybilny i działa dobrze na wszystkich urządzeniach działających w systemie Windows 7. Posiada ulepszoną obsługę monitorów, obsługę Miracast do bezprzewodowego przesyłania strumieniowego na telewizję, opcje synchronizacji w chmurze dla wielu ustawień z innymi gadżetami, ulepszony menedżer zadań i okno dialogowe kopiowania plików z obsługą pauzy / wznowienia.

Wszelkie zainteresowania, kontakt z nami

Skype: mangosoftware48@hotmail.com

E-mail: mangosoftware48@hotmail.com

Szczegóły kontaktu
Mango software Technology Co,Ltd

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas