Oprogramowanie Mango Technology Co, Ltd jest certyfikowanym partnerem Microsoft (MCP), jako wielokrotnie nagradzany sprzedawca twojego ulubionego oprogramowania. Naszym celem jest oferowanie najlepszych cen i upewnianie się, że znajdziesz najlepszy produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyKod klucza pakietu Microsoft Office

MAC PKC Microsoft Office Key Code 2016 Standard Orginal Key Support Online Download

MAC PKC Microsoft Office Key Code 2016 Standard Orginal Key Support Online Download

MAC PKC Microsoft Office Key Code 2016 Standard Orginal Key Support Online Download
MAC PKC Microsoft Office Key Code 2016 Standard Orginal Key Support Online Download MAC PKC Microsoft Office Key Code 2016 Standard Orginal Key Support Online Download MAC PKC Microsoft Office Key Code 2016 Standard Orginal Key Support Online Download

Duży Obraz :  MAC PKC Microsoft Office Key Code 2016 Standard Orginal Key Support Online Download Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Office 2016 Standard
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: $35piece
Szczegóły pakowania: kawałek
Czas dostawy: 1-5 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 sztuk / dni
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Office 2016 Standard
High Light:

pobieranie oprogramowania komputerowego

,

systemy i oprogramowanie

Office 2016 Standard

2016 wersji programów Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook i Publisher.

Potrzebujesz natychmiastowego oprogramowania Office 2016? Wybierz „Natychmiastowa dostawa: Pobierz teraz” z opcji wysyłki / realizacji przy kasie. Po wybraniu tej opcji wyślemy Ci link do pobrania i zainstalowania oprogramowania w ciągu 20 minut , od tego momentu wystarczy tylko czekać na standardowy czas przetwarzania licencji na Microsoft w celu aktywacji, co zajmuje kilka dni.


Ten element jest dostępny w PROGRAMIE MICROSOFT OPEN LICENSE (OLP)


Program Open License Microsoftu nosi nazwę „Open”, ponieważ jest otwarty dla każdego i wszystkich, ponieważ nie ma ograniczeń dotyczących zakupu tego produktu. Możesz być osobą fizyczną, małą firmą, dużą korporacją, organizacją nienastawioną na zysk lub nawet jednostką rządową. Po prostu nie ma żadnych ograniczeń.Jakiekolwiek informacje znajdują się w „Polach wysyłki” przy kasie będą pola używane do rejestracji licencji w Microsoft. Jeśli jesteś informatykiem i kupujesz dla swojego klienta, pamiętaj, aby umieścić informacje o kliencie w polach wysyłki. ... i nie martw się - nigdy nie kontaktujemy się z klientami naszych klientów z jakiegokolwiek powodu. To jest tylko dla celów regisration.


Po złożeniu zamówienia u nas zarejestrujemy Twoje zamówienie bezpośrednio w firmie Microsoft. Twoja licencja zostanie wydana w formie „Potwierdzenia otwartego zamówienia licencyjnego”, które jest Twoim oficjalnym dowodem własności. Ten dokument zawiera autoryzację licencji i numery umów oraz link do witryny firmy Microsoft, w której można zarządzać licencją i / lub pobrać oprogramowanie i / lub uzyskać klucze produktu do instalacji / aktywacji.


Każdy produkt o nazwie „OLP” w tytule oznacza, że ​​użytkownik i / lub firma zostaną zarejestrowani bezpośrednio w systemie licencjonowania Open License Program firmy Microsoft podczas składania zamówienia.


Jeśli Twój produkt ma w tytule „SA”, oznacza to „Software Assurance”. Program Software Assurance firmy Microsoft zapewnia automatyczny dostęp do nowych technologii i zapewnia korzyści w zakresie wydajności, wsparcie, narzędzia i szkolenia ułatwiające skuteczne wdrażanie i korzystanie z oprogramowania. Z pakietem Software Assurance otrzymujesz najnowszą wersję oprogramowania w dowolnym momencie w trakcie dwuletniej umowy lub możesz także przejść do wcześniejszych wersji oprogramowania, ale nie jest to licencja podstawowa na zawsze. Ponadto uzyskasz dostęp do nowych wersji oprogramowania wydanych w okresie obowiązywania umowy na wdrożenie w dowolnym momencie.


Ten element zawiera oprogramowanie, ale domyślnie jest pobierany z witryny firmy Microsoft po wydaniu licencji. Ale jeśli chcesz, możesz wysłać Ci media. Wszystkie media z licencjonowania to bezpośredni statek firmy Microsoft i można go zamówić po zwolnieniu licencji.

biuro 2016 standard.png

Szczegóły kontaktu
Mango software Technology Co,Ltd

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas