Oprogramowanie Mango Technology Co, Ltd jest certyfikowanym partnerem Microsoft (MCP), jako wielokrotnie nagradzany sprzedawca twojego ulubionego oprogramowania. Naszym celem jest oferowanie najlepszych cen i upewnianie się, że znajdziesz najlepszy produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyKod klucza systemu Windows 10 Pro

Aktywacja online w 100% Microsoft Windows 10 Pro Licencja na kod klucza Ważna zawsze

Aktywacja online w 100% Microsoft Windows 10 Pro Licencja na kod klucza Ważna zawsze

100% Online Activation Microsoft Windows 10 Pro Key Code License Sticker Valid Forever
100% Online Activation Microsoft Windows 10 Pro Key Code License Sticker Valid Forever 100% Online Activation Microsoft Windows 10 Pro Key Code License Sticker Valid Forever 100% Online Activation Microsoft Windows 10 Pro Key Code License Sticker Valid Forever 100% Online Activation Microsoft Windows 10 Pro Key Code License Sticker Valid Forever

Duży Obraz :  Aktywacja online w 100% Microsoft Windows 10 Pro Licencja na kod klucza Ważna zawsze Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA / Rosja / Korea / Wielka Brytania / Włochy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft certified partner
Numer modelu: Windows 10 Pro
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: $18 for one piece
Szczegóły pakowania: Bez paczki
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 sztuk każdego dnia
Szczegółowy opis produktu
Płatności: TT / Western Union / Money Gram Nazwa produktu: Klucz domowy systemu Windows 10
Czas dostawy: Po zapłacie Język: Wiele języków
Aktywacja: 100% aktywacja online Gwarancja: Czas życia
Orzecznictwo: Certificated Software Obsługuje: 1 Użytkownik / 1 urządzenie
aplikacji: laptopy, komputery Status produktów: Magazynie
High Light:

klucz produktu Windows 10 pro

,

klucz aktywacyjny Windows 10 pro 64 bit

100% aktywacja online Microsoft Windows 10 Pro Key Code License Naklejka FPP

Oryginalna naklejka COA Microsoft Windows 10 Professional wygrywa 10 pro Klucz ważny na zawsze naklejka klucza licencyjnego Windows 10

Wymagany procesor Procesor 1 GHz lub szybszy
Wymagana pamięć 1 GB pamięci RAM dla 32-bitów; 2 GB dla wersji 64-bitowej
Wymagane miejsce na dysku twardym Do 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Wymagana karta graficzna Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa. Procesor graficzny DirectX® 9 ze sterownikiem WDDM
Wymagana łączność Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
Inne wymagania systemowe Konto Microsoft jest wymagane do niektórych funkcji. Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania

Opis

Wszystkie funkcje systemu Windows 10 Pro plus funkcje biznesowe do szyfrowania; zdalne logowanie; tworzenie maszyn wirtualnych; i więcej.


Więcej Ochrony
Zachowaj bezpieczeństwo plików dzięki funkcji BitLocker i uzyskaj takie same zabezpieczenia na wymiennych urządzeniach pamięci masowej dzięki funkcji BitLocker na Go. Windows 10 Pro zawiera również program Windows Defender Antivirus, który wykorzystuje moc chmury, szeroką optykę, uczenie maszynowe i analizę zachowania w celu ochrony urządzeń przed nowymi, wyrafinowanymi zagrożeniami. Ponadto automatyczne aktualizacje1 zapewniają pełną, bieżącą ochronę przed obecnymi i przyszłymi zagrożeniami.

Zdalny ekran
Zaloguj się do komputera lub tabletu i uzyskaj bezpieczny dostęp do plików, folderów i aplikacji z dowolnego miejsca. Wszystko czego potrzebujesz to połączenie internetowe i Pulpit zdalny. Rozpocznij edycję dokumentu w biurze, pracuj nad nim w kawiarni w telefonie i skończ na swoim domowym komputerze.

Windows Ink
Uchwyć wspaniałe pomysły, zanim wymkną się z atramentem Windows. Szybki dostęp do obszaru roboczego Windows Ink za pomocą kliknięcia piórem cyfrowym lub prosto z paska zadań. Możesz nawet uruchomić Ink Workspace przed zalogowaniem się. Potężne łączenie atramentowe z aplikacjami Office i innymi aplikacjami do inteligentnego robienia notatek, łatwego oznaczania dokumentów oraz precyzyjnego szkicowania lub rysowania.

Windows Hello
Zaloguj się na urządzenia z systemem Windows za pomocą systemu Windows Hello w mniej niż 2 sekundy - 3 razy szybciej niż hasło. Funkcja rozpoznawania twarzy lub odcisków palców zapewnia natychmiastowy dostęp, a użytkownik zawsze ma możliwość zachowania kodu PIN jako kopii zapasowej. Jest to sposób klasy korporacyjnej, aby zabezpieczyć urządzenia z systemem Windows.


Gabinet
Funkcje wielozadaniowości systemu Windows 10 pasują idealnie do pakietu Office. Możesz zorganizować swój ekran, jak chcesz. Łatwo zarządzaj wieloma aplikacjami i dokumentami pakietu Office na jednym ekranie i bez wysiłku podłącz do czterech z nich, aby zoptymalizować przestrzeń roboczą. Możesz również przesuwać współdzieloną krawędź przyciągniętych aplikacji do dowolnego miejsca, łatwo zmieniając rozmiar obu aplikacji jednym ruchem.

Microsoft Edge
Microsoft Edge to szybsza i bezpieczniejsza przeglądarka zbudowana dla systemu Windows 10. Jest zoptymalizowana pod kątem współczesnej sieci, ale nadal jest kompatybilna ze starszymi aplikacjami i witrynami. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępnij swoje znaczniki innym. Użyj widoku do czytania, aby wyeliminować czynniki rozpraszające, dzięki czemu możesz pracować wydajniej. Istnieje również ulepszony pasek adresu, który pomoże Ci znaleźć rzeczy szybciej.

Cortana
Cortana to Twój osobisty asystent cyfrowy. Może dostarczać powiadomienia o terminach i terminach, sugerować dokumenty, które mogą być potrzebne na nadchodzące spotkanie, i synchronizować kalendarz grupowy. Łatwe tworzenie, modyfikowanie i otwieranie list za pomocą głosu. Cortana bezproblemowo integruje się z innymi aplikacjami Windows, takimi jak Sticky Notes, przypomnienia o tuszach i wydarzenia Microsoft To-Do.

Wymagany procesor Procesor 1 GHz lub szybszy
Wymagana pamięć 1 GB pamięci RAM dla 32-bitów; 2 GB dla wersji 64-bitowej
Wymagane miejsce na dysku twardym Do 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Wymagana karta graficzna Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa. Procesor graficzny DirectX® 9 ze sterownikiem WDDM
Wymagana łączność Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
Inne wymagania systemowe Konto Microsoft jest wymagane do niektórych funkcji. Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania


Szczegóły kontaktu
Mango software Technology Co,Ltd

Osoba kontaktowa: Alice

Tel: +8615012696760

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas