Oprogramowanie Mango Technology Co, Ltd jest certyfikowanym partnerem Microsoft (MCP), jako wielokrotnie nagradzany sprzedawca twojego ulubionego oprogramowania. Naszym celem jest oferowanie najlepszych cen i upewnianie się, że znajdziesz najlepszy produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyWindows 10 Pro OEM

Flash Drive Windows 10 Pro OEM Multi Language Microsoft Certified Partner z DVD Win 10 Pro

Flash Drive Windows 10 Pro OEM Multi Language Microsoft Certified Partner z DVD Win 10 Pro

Flash Drive Windows 10 Pro OEM Multi Language Microsoft Certified Partner With DVD Win 10 Pro
Flash Drive Windows 10 Pro OEM Multi Language Microsoft Certified Partner With DVD Win 10 Pro Flash Drive Windows 10 Pro OEM Multi Language Microsoft Certified Partner With DVD Win 10 Pro Flash Drive Windows 10 Pro OEM Multi Language Microsoft Certified Partner With DVD Win 10 Pro Flash Drive Windows 10 Pro OEM Multi Language Microsoft Certified Partner With DVD Win 10 Pro

Duży Obraz :  Flash Drive Windows 10 Pro OEM Multi Language Microsoft Certified Partner z DVD Win 10 Pro Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Angielski / rosyjski
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft certified partner
Numer modelu: Windows 10 Pro
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: $28 for one piece
Szczegóły pakowania: Pakiet OEM
Czas dostawy: 3-4 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000 sztuk na 3 dni
Szczegółowy opis produktu
Język: Wielojęzyczny Płatności: TT Wester Union Paypal
Gwarancja: Czas życia Orzecznictwo: Microsoft certified Partner
Metody wysyłki: DHL EMS FEDEX Czas realizacji: 24 godziny
Wersja: Windows 10 Nazwa produktu: Windows10 Pro OEM
High Light:

windows 10 pro oem dvd

,

windows 10 product key sticker

Flash Drive Windows 10 Pro OEM Multi Language Microsoft Certified Partner With DVD

Opis produktu

System operacyjny:

  • Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością robienia czterech rzeczy na ekranie jednocześnie. Czy ekran jest zatłoczony? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować tylko z wybranymi elementami. Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym, łatwo dostępnym ekranie.
  • Z Windows 10 Pro masz świetnego partnera biznesowego. Posiada wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home, a także ważne funkcje biznesowe dotyczące szyfrowania, zdalnego logowania, tworzenia maszyn wirtualnych i nie tylko. Uzyskaj szybkie uruchamianie, znane, ale rozbudowane menu Start i wspaniałe nowe sposoby na załatwienie spraw, a także innowacyjne funkcje, takie jak zupełnie nowa przeglądarka stworzona do akcji online i Cortana, bardziej osobisty asystent cyfrowy.
  • Microsoft Windows 10 Pro. Rodzaj licencji: produkt w pełni zapakowany (FPP), ilość licencji: 1 użytkownik (użytkownicy). Minimalna ilość miejsca na dysku twardym: 20000 GB, minimalna ilość pamięci RAM: 1024 GB, minimalna prędkość procesora: 1 GHz. Wersja językowa: ENG, domyślna przeglądarka: Microsoft Edge, typ nośnika: pamięć flash USB
  • Windows 10 łączy system Windows, który już znasz, i dodaje wspaniałe ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo (1) umożliwiają szybkie uruchamianie i wznawianie. A system Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji bezpieczeństwa niż kiedykolwiek, aby chronić się przed złośliwym oprogramowaniem.
  • Jest to całkowicie nowa przeglądarka zaprojektowana tak, aby Internet działał tak, jak Ty. Pisz lub pisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj swoje marże innym osobom. Spodoba ci się widok do czytania, który usuwa zakłócenia. Ulepszony pasek adresu pomaga szybciej znajdować rzeczy.

Wymagania

Wymagany procesor Procesor 1 GHz lub szybszy
Wymagana pamięć 1 GB pamięci RAM dla wersji 32-bitowej; 2 GB na 64-bit
Wymagane miejsce na dysku twardym Do 20 GB dostępnego miejsca na dysku twardym
Wymagana karta graficzna Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa. Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
Wymagana łączność Połączenie z Internetem (mogą obowiązywać opłaty)
Inne wymagania systemowe Konto Microsoft jest wymagane do niektórych funkcji. Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
Dodatkowe wymagania systemowe
Musisz zaakceptować załączone warunki licencji, także na microsoft.com/useterms
Wymagana aktywacja ? Licencja pojedyncza ? W zestawie 32 i 64 bity na nośniku USB 3.0

Oceny i recenzje:

1. Zależny od sprzętu

2. Doświadczenia aplikacji mogą się różnić.

3. Windows Hello wymaga specjalistycznego sprzętu, w tym czytnika linii papilarnych, podświetlanego czujnika podczerwieni lub innych czujników biometrycznych.

4. W przypadku niektórych funkcji wymagany jest Internet szerokopasmowy (obowiązują opłaty ISP). Funkcje Xbox Live są dostępne tylko w przypadku obsługiwanych gier w krajach obsługiwanych przez Xbox Live, patrz xbox.com/live/countries. Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015 r., Które obsługują grę na różnych urządzeniach; dodatkowe gry do naśladowania. Przesyłaj strumieniowo do jednego urządzenia na raz; przesyłanie strumieniowe w trybie wieloosobowym z Xbox One wymaga połączenia z siecią domową i członkostwa w Xbox Live Gold (sprzedawane osobno); Złoto wymagane również do gry wieloosobowej na Xbox One. DirectX 12 jest dostępny tylko z obsługiwanymi grami i układami graficznymi. DVR z gry jest dostępne tylko z obsługiwanym sprzętem. Wersje gier na konsolę Xbox One, PC / tablet i telefon są sprzedawane osobno.

5. Cortana dostępna na wybranych rynkach w momencie premiery, doświadczenie może się różnić w zależności od regionu i urządzenia.
To jest pełna wersja systemu Windows 10; zalecamy wykonanie kopii zapasowej plików przed instalacją. Jeśli korzystasz z Windows 7 SP1 lub 8.1 Update, odwiedź windows.com/windows10upgrade, aby uzyskać dostęp do ograniczonej czasowo bezpłatnej aktualizacji do Windows 10; Twoje pliki będą łatwo przesyłane. Windows Media Center nie jest dostępny w systemie Windows 10. Aplikacje i funkcje mogą się różnić w zależności od rynku. Aktualizacje są włączane automatycznie podczas okresu wsparcia; z czasem obowiązywać będą dodatkowe wymagania. Niektóre funkcje, takie jak dotyk, mogą wymagać nowego urządzenia. Aby sprawdzić kompatybilność, okres wsparcia i inne ważne informacje dotyczące instalacji, odwiedź witrynę producenta urządzenia i windows.com/windows10specs.
Oferta uaktualnienia systemu Windows 10 jest ważna dla kwalifikowanych urządzeń z systemem Windows 7 i Windows 8.1, w tym urządzeń, które już posiadasz. Obowiązują niektóre wymagania dotyczące sprzętu / oprogramowania, a dostępność funkcji może się różnić w zależności od urządzenia i rynku. Dostępność aktualizacji systemu Windows 10 dla urządzeń z systemem Windows Phone 8.1 może się różnić w zależności od producenta OEM, operatora komórkowego lub operatora. Urządzenia muszą być podłączone do Internetu i mieć włączoną usługę Windows Update. Wymagana aktualizacja Windows 7 SP1 i Windows 8.1. Niektóre wersje są wykluczone: Windows 7 Enterprise, Windows 8 / 8.1 Enterprise i Windows RT / RT 8.1. Klienci korzystający z Active Software Assurance w ramach licencjonowania zbiorowego mają możliwość uaktualnienia do oferty Windows 10 dla przedsiębiorstw poza tą ofertą. Aby sprawdzić zgodność i inne ważne informacje dotyczące instalacji, odwiedź witrynę internetową producenta urządzenia i stronę ze specyfikacjami systemu Windows 10. Z czasem mogą obowiązywać dodatkowe wymagania dotyczące aktualizacji.

Szczegóły kontaktu
Mango software Technology Co,Ltd

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas