Oprogramowanie Mango Technology Co, Ltd jest certyfikowanym partnerem Microsoft (MCP), jako wielokrotnie nagradzany sprzedawca twojego ulubionego oprogramowania. Naszym celem jest oferowanie najlepszych cen i upewnianie się, że znajdziesz najlepszy produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyKod klucza pakietu Microsoft Office

Pobierz oprogramowanie Microsoft Office Key Code 2016 Home and Business dla MAC Brak dysku

Pobierz oprogramowanie Microsoft Office Key Code 2016 Home and Business dla MAC Brak dysku

Software Download Microsoft Office Key Code 2016 Home And Business For MAC No Disc
Software Download Microsoft Office Key Code 2016 Home And Business For MAC No Disc Software Download Microsoft Office Key Code 2016 Home And Business For MAC No Disc Software Download Microsoft Office Key Code 2016 Home And Business For MAC No Disc

Duży Obraz :  Pobierz oprogramowanie Microsoft Office Key Code 2016 Home and Business dla MAC Brak dysku Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft certified partner
Numer modelu: biuro 2016 Dom i biznes dla MAC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: $63 for one piece
Szczegóły pakowania: Nie ma potrzeby
Czas dostawy: 1-3 dni po zapłaceniu
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Payoneer, Paypal
Możliwość Supply: 500 sztuk na 1 dni
Szczegółowy opis produktu
Aktywacja: 100% aktywacji online na całym świecie Gwarancja: czas życia po aktywacji
Paczka zawiera: Kluczowa karta i dvd Język: Wiele języków
System operacyjny: Windows10 Orzecznictwo: Authorized
Wersja: Office 2016 dla domu i biznesu Nazwa produktu: oprogramowanie Office 2019 dla domu i biznesu
High Light:

pobieranie systemu komputerowego

,

systemów i oprogramowania

Najlepiej sprzedający się Dom i firma Microsoft Office 2016 dla MAC

Opis produktu

Dlaczego warto kupić Office 2016?

Kompatybilność staje się poważnym problemem ze względu na dostępność tak wielu wysokiej klasy urządzeń na rynku. Jednak nigdy nie ma to znaczenia w przypadku produktów firmy Microsoft, ponieważ są one opisane dla każdego urządzenia w pobliżu. Podobnie jest w przypadku wspaniałego pakietu Microsoft Office 2016 Home i Business Edition dla systemu Windows. Pakiet charakteryzuje się jednym z najlepszych programów dostępnych na rynku. Microsoft opracował ten pakiet po starannym obliczeniu wymagań przedsiębiorców.

Microsoft Office 2016 Home and Business dla Windows został specjalnie zaprojektowany, aby ograniczyć Twoje potrzeby i dać im niespodziewany obrót. Ważne jest, aby mieć przy sobie dominujące narzędzia, aby w widoczny sposób zaprezentować swoje pomysły, aby zyskać zaufanie drugiej strony w biznesie. I zgadnij co? Ten pakiet oprogramowania pomoże Ci osiągnąć wszystko, co chcesz z łatwością:

Microsoft Office Word 2016

Microsoft Office Excel 2016

Microsoft Office PowerPoint 2016

Microsoft Office Outlook 2016

Microsoft Office OneNote 2016

Nie jest to odpowiedni produkt Office 2016, którego szukasz? Sprawdź nasz wybór dodatkowego oprogramowania Microsoft Office2016 już dziś.

Szczegóły pakowania :

Czas realizacji:

Ilość (sztuki) 1 - 500 > 500
Est. Czas (dzień) 5 Do negocjacji

Zorganizuj się i zwiększ produktywność, tworząc elegancko wyglądające dokumenty, prezentacje i arkusze kalkulacyjne dzięki tej licencji dla jednego użytkownika Microsoft Office dla Mac Home and Business 2016. Ten niezbędny pakiet zawiera 2016 niezbędnych narzędzi Microsoft, w tym Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook dla komputerów Mac. Ten pakiet oferuje również dostęp do usługi Microsoft OneDrive, która umożliwia przechowywanie i dostęp do plików za pomocą przeglądarki opartej na platformie do pracy w domu, w biurze lub w podróży.

Microsoft Office dla komputerów Mac Home i Business 2016 wymaga komputera Mac 10.10 lub nowszego i może być zainstalowany na jednym komputerze. Ta oferta jest dostępna tylko dla tych, którzy zostali zaproszeni na sprzedaż Spiceworks. Po zakończeniu zakupu będziesz mieć natychmiastowy dostęp do pliku, dzięki czemu możesz od razu zainstalować go na swoim komputerze.

Microsoft Office for Mac Home and Business 2016 obejmuje:

  • Word 2016 dla komputerów Mac
  • Excel 2016 dla komputerów Mac
  • PowerPoint 2016 dla komputerów Mac
  • OneNote 2016 dla komputerów Mac
  • Outlook 2016 dla komputerów Mac

Funkcja pakietu Office Home and Business 2016:

Microsoft Word Twórz i udostępniaj profesjonalnie wyglądające dokumenty dzięki najnowocześniejszym narzędziom do edycji, przeglądania i udostępniania. Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji, a nowy panel Statystyki pokazuje odpowiednie informacje kontekstowe z sieci bezpośrednio w programie Word.

Microsoft Outlook

Łatwo zarządzaj pocztą e-mail, kalendarzem, kontaktami i zadaniami. Obsługa poczty e-mail „push” zapewnia aktualność skrzynki odbiorczej, grupy widoków rozmów powiązane wiadomości, a kalendarze można wyświetlać obok siebie w celu planowania.
Microsoft PowerPoint Twórz, współpracuj i efektywnie prezentuj swoje pomysły dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu okienku zadań Animacje. Dodane komentarze wraz ze slajdami pomagają włączyć opinie do prezentacji.
Microsoft Excel Analizuj i wizualizuj swoje dane w nowy i intuicyjny sposób dzięki nowemu interfejsowi użytkownika i ulubionym skrótom klawiaturowym. Aby zaoszczędzić czas, wykorzystaj funkcje takie jak Pakiet narzędzi analizy, fragmentatory, Kreator formuł i Autouzupełnianie, dzięki czemu możesz skupić się na spostrzeżeniach.
Microsoft OneNote To Twój własny cyfrowy notatnik, dzięki czemu możesz przechowywać notatki, pomysły, strony internetowe, zdjęcia, a nawet audio i wideo w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze, czy w podróży, możesz zabrać to wszystko ze sobą, gdziekolwiek jesteś, dzieląc się i współpracując z innymi.
Microsoft Access Access to łatwe w użyciu narzędzie do szybkiego tworzenia aplikacji bazodanowych opartych na przeglądarce, które pomagają w prowadzeniu firmy. Twoje dane są automatycznie zapisywane w bazie danych SQL, dzięki czemu są bardziej bezpieczne i skalowalne niż kiedykolwiek. Dostęp jest dostępny tylko na PC.
Microsoft Publisher Łatwo twórz, personalizuj i udostępniaj szeroką gamę profesjonalnych publikacji. Zamieniaj zdjęcia za pomocą zwykłego przeciągania i upuszczania lub dodawaj zdjęcia bezpośrednio z albumów online. Użyj efektów specjalnych, aby wyróżnić swoje publikacje. Wydawca jest dostępny tylko na PC.


Opis produktu
System operacyjny: Windows 10 i Windows 10S
Pamięć robocza: co najmniej 2 GB pamięci RAM
Dysk twardy: co najmniej 3 GB dostępnego miejsca na dysku
Ekran: co najmniej 1024 x 768 pikseli
Karta graficzna: wymagana obsługa DirectX 10 dla interfejsu przyspieszanego przez GPU
Przeglądarka: aktualne wersje Internet Explorera, Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub Safari

Szczegóły kontaktu
Mango software Technology Co,Ltd

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas