Oprogramowanie Mango Technology Co, Ltd jest certyfikowanym partnerem Microsoft (MCP), jako wielokrotnie nagradzany sprzedawca twojego ulubionego oprogramowania. Naszym celem jest oferowanie najlepszych cen i upewnianie się, że znajdziesz najlepszy produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyPudełko detaliczne Office 2016

Cena hurtowa Pełny pakiet Retail Box Wersja Windows Microsoft Office 2016 Biuro domowe i studenckie 2016 HS

Cena hurtowa Pełny pakiet Retail Box Wersja Windows Microsoft Office 2016 Biuro domowe i studenckie 2016 HS

Wholesale price Full Package Retail Box Version Windows Microsoft Office 2016 Home And Student office 2016 HS
Wholesale price Full Package Retail Box Version Windows Microsoft Office 2016 Home And Student office 2016 HS Wholesale price Full Package Retail Box Version Windows Microsoft Office 2016 Home And Student office 2016 HS

Duży Obraz :  Cena hurtowa Pełny pakiet Retail Box Wersja Windows Microsoft Office 2016 Biuro domowe i studenckie 2016 HS Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA / Chiny / HK / UK / Irlandia / Singapur / Włochy / Rosja
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Microsoft Office 2016HS
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: contact me: alice@sztxsoft.com
Szczegóły pakowania: Kod karty klucza + pełny pakiet DVD
Czas dostawy: 2-3 dni robocze po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 sztuk tygodniowo
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Office 2016 Home and Student System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
aplikacji: Komputer stacjonarny typu laptop Certyfikat: Microsoft
Pakiet: Karta z kluczem + DVD Stosuje się do: Multi language
użytkownika: 1 klucz do 1 szt Gwarancja: czas życia po aktywacji
nowy format: Word, Excel i PowerPoint zrobił szczegóły: 32-bitowy 64-bitowy dysk DVD
High Light:

wersja detaliczna pakietu Office 2016

,

pobieranie oprogramowania komputerowego

Cena hurtowa Pełny pakiet Retail Box Wersja Windows Microsoft Office 2016 Biuro domowe i studenckie 2016 HS


  

Pakiet detaliczny PKC dla domu i studentów Office 2016 zawiera:

Wymagania systemowe:

  • Wymagany procesor: 1 gigaherc (Ghz) ​​lub szybszy procesor x86- lub x64-bit z SSE2

  • Wymagany system operacyjny: Windows 7 lub nowszy, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012

  • Wymagana pamięć: 1 GB RAM (32 bity); 2 GB pamięci RAM (wersja 64-bitowa)

  • Wymagane miejsce na dysku twardym: 3,0 GB dostępnego miejsca na dysku

  • Wymagane wyświetlanie: rozdzielczość 1280 x 800

  • Grafika: przyspieszenie sprzętowe grafiki wymaga karty graficznej DirectX 10.

  • Multi-touch: Aby korzystać z dowolnej funkcji multi-touch, wymagane jest urządzenie obsługujące dotyk. Jednak wszystkie funkcje są zawsze dostępne przy użyciu klawiatury, myszy lub innego standardowego lub dostępnego urządzenia wejściowego. Pamiętaj, że nowe funkcje dotykowe są zoptymalizowane do użytku z systemem Windows 8 lub nowszym.

Word® 2016
Twórz profesjonalne dokumenty dzięki najnowszym narzędziom do edycji, recenzowania i udostępniania. Zawiera całkowicie nową kartę Projekt z szybkim dostępem do funkcji, a Inteligentne wyszukiwanie zapewnia powiązane dane pobrane z Internetu w programie Word.

Excel® 2016
Przeglądaj swoje dane w świeży i wnikliwy sposób, w którym możesz studiować i obrazować informacje w innowacyjnym interfejsie użytkownika, który zawiera preferowane skróty klawiaturowe. Zaawansowane funkcje, takie jak Analysis Toolpak, Slicers i Form Builder, pozwalają zaoszczędzić czas i wysiłek, dzięki czemu możesz skupić się na spostrzeżeniach.

Outlook® 2016
Przejmij kontrolę nad swoimi e-mailami, wydarzeniami, kontaktami i listami rzeczy do zrobienia. Program Outlook pomaga Ci nadążać za wszystkim dzięki obsłudze Push Email. Skutecznie zaprojektowany do przeglądania rozmów grupowych podczas efektywnego przeglądania kalendarzy obok siebie.

PowerPoint® 2016
Od nowych przejść slajdów po ulepszone okienko zadań Animacje - możesz teraz budować, współpracować i wydajnie ilustrować swoje projekty. Komentarze w wątku wraz ze slajdami pomagają zintegrować opinie z prezentacjami.

OneNote® 2016
Czy chcesz przechowywać wszystkie swoje notatki w jednym miejscu? OneNote może zapisywać Twoje notatki, koncepcje, strony internetowe, zdjęcia, a nawet audio i wideo w jednym miejscu. Możesz nosić to wszystko ze sobą, gdziekolwiek jesteś, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w pracy czy w podróży.

Microsoft Word Twórz i udostępniaj profesjonalnie wyglądające dokumenty za pomocą najnowocześniejszych narzędzi do edycji, recenzji i udostępniania. Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji, a nowy panel Statystyki pokazuje istotne informacje kontekstowe z Internetu bezpośrednio w programie Word.

Microsoft Outlook

Łatwe zarządzanie pocztą e-mail, kalendarzem, kontaktami i zadaniami. Obsługa push e-mail zapewnia aktualność skrzynki odbiorczej, wiadomości związane z grupami widoków konwersacji oraz kalendarze można przeglądać obok siebie w celu planowania.
Microsoft PowerPoint Twórz, współpracuj i skutecznie prezentuj swoje pomysły dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu panelowi zadań Animacje. Komentarze w wątku obok slajdów pomagają włączyć opinie do prezentacji.
Microsoft Excel Analizuj i wizualizuj swoje dane na nowe i intuicyjne sposoby dzięki nowemu interfejsowi użytkownika i ulubionym skrótom klawiaturowym. Wykorzystaj funkcje takie jak Analysis Toolpak, Slicers, Builder Formuł i Autouzupełnianie, aby zaoszczędzić czas, dzięki czemu możesz skupić się na spostrzeżeniach.
Microsoft OneNote To twój własny cyfrowy notatnik, więc możesz przechowywać notatki, pomysły, strony internetowe, zdjęcia, a nawet audio i wideo w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze czy w podróży, możesz zabrać to ze sobą wszędzie, gdziekolwiek jesteś, podczas udostępniania i współpracy z innymi.
Microsoft Access Access to łatwe w użyciu narzędzie do szybkiego tworzenia aplikacji bazodanowych opartych na przeglądarce, które pomagają w prowadzeniu firmy. Twoje dane są automatycznie przechowywane w bazie danych SQL, dzięki czemu są bardziej bezpieczne i skalowalne niż kiedykolwiek. Dostęp jest dostępny tylko na PC.
Wydawca Microsoft Z łatwością twórz, personalizuj i udostępniaj szeroką gamę publikacji o profesjonalnej jakości. Zamieniaj zdjęcia za pomocą prostego przeciągania i upuszczania lub dodawaj zdjęcia bezpośrednio z albumów internetowych. Użyj efektów specjalnych, aby wyróżnić swoje publikacje. Wydawca jest dostępny tylko na komputery PC.
Microsoft Office 2016 pomaga wykonywać najlepszą pracę - w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie i z każdym. Nowe, nowoczesne wersje klasycznych aplikacji komputerowych: Word, Excel, PowerPoint i OneNote zostały opracowane z myślą o maksymalnej wydajności. Szybko stworzysz profesjonalne dokumenty z bogatymi funkcjami tworzenia treści, elementami sterującymi zaprojektowanymi dla idealnych pikseli i intuicyjnymi narzędziami, które pomogą Ci jak najlepiej wykorzystać dane. Będziesz mieć dostęp do swoich dokumentów w chmurze, kiedy tylko będziesz ich potrzebować. Dzięki dokumentom przechowywanym online łatwo jest umieścić zespół na tej samej stronie. Udostępniaj, prezentuj i współpracuj przy projektach dzięki wbudowanym narzędziom do współpracy zespołu w całym pakiecie.


INFORMACJE O LICENCJI
Ceny licencji: medialność
Ceny licencji: niekomercyjne
Ilość licencji: 1 PC
Ogłoszenie:
Jak mogę wykorzystać mój produkt Office?
Musisz go wykorzystać z oficjalnej strony Microsoft online pod adresem setup.office.com
Jak mogę ponownie zainstalować mój produkt Office?
Jeśli chcesz ponownie zainstalować pakiet Office lub uzyskać nośnik kopii zapasowej, przejdź na stronę office.com/myaccount
Jak mogę używać wielu języków?
Pakiet Office zawiera narzędzia do sprawdzania i tłumaczenia treści dla wielu języków. Dostępny jest także pakiet Microsoft Office Language Pack 2016. Odwiedź office.com/information

Terminy wysyłki:

Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów:

Alice
Skype: na żywo: 3727bb2dfe533eff
Whatsapp / Wechat. +8615012696760

Szczegóły kontaktu
Mango software Technology Co,Ltd

Osoba kontaktowa: Alice

Tel: +8615012696760

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas