Oprogramowanie Mango Technology Co, Ltd jest certyfikowanym partnerem Microsoft (MCP), jako wielokrotnie nagradzany sprzedawca twojego ulubionego oprogramowania. Naszym celem jest oferowanie najlepszych cen i upewnianie się, że znajdziesz najlepszy produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyWindows 10 Pro Retail Box

Oryginalna naklejka OEM dla systemu Windows 10, Windows 10 Retail Box dla obszaru globalnego

Oryginalna naklejka OEM dla systemu Windows 10, Windows 10 Retail Box dla obszaru globalnego

Original Windows 10 OEM Sticker , Windows 10 Retail Box For Global Area
Original Windows 10 OEM Sticker , Windows 10 Retail Box For Global Area Original Windows 10 OEM Sticker , Windows 10 Retail Box For Global Area

Duży Obraz :  Oryginalna naklejka OEM dla systemu Windows 10, Windows 10 Retail Box dla obszaru globalnego Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows10 pro Retailbox
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: Please Contact US
Szczegóły pakowania: Pudełko Retail / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Wygraj 10 Głoska bezdźwięczna: Flash USB
Licencja: Klucz Oem aplikacji: Obszar globalny
Droga statku: DHL EMS FEDEX Gwarancja: Gwarancja na całe życie
High Light:

computer software download

,

windows 10 pro retail version

Oryginalny oryginalny Windows 10 pro Retail Box USB 3.0 z Windows 10 Oem Sticker

Windows 10 Home vs Pro, który system Windows jest dla Ciebie odpowiedni?

Windows 10 Home i Pro są w końcu tutaj i są pełne wspaniałych funkcji. Windows 10 Home obejmuje powrót menu Start, Cortany, trybu oszczędzania baterii, szyfrowania urządzeń, wirtualizacji, Microsoft Edge i wielu innych. Świetny wybór na komputer w domu.

Windows 10 Pro zawiera wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home oraz dodatkowe funkcje biznesowe i bezpieczeństwa. System Windows 10 Pro jest wyposażony w funkcję zarządzania zasadami grupy, możliwość dołączenia do domeny, blokadę bitów, pulpit zdalny i paszport Microsoft. Idealny wybór Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę lub szukasz zaawansowanego bezpieczeństwa.

Win 10 Home Wygraj 10 Pro
Utwórz domenę i dołącz do niej (sieć robocza) Nie tak
BitLocker Nie tak
Zarządzanie polityką grupy Nie tak
Zdalny ekran Nie tak
Hyper-V (wirtualizacja) Nie tak
Przypisany dostęp Nie tak
Internet Explorer w trybie Enterprise Nie tak
Sklep Windows dla firm Nie tak
Zaufany rozruch Nie tak
Windows Update dla firm Nie tak
Max. obsługiwana pamięć RAM 128 GB 2 T

Rób rzeczy pewnie.
Windows 10 został opracowany z wykorzystaniem opinii milionów ludzi, więc możesz mieć pewność, że Windows 10 działa tak, jak tego chcesz. Ponadto system Windows 10 pomaga zachować aktualność, zapewniając bezproblemowe korzystanie z największych funkcji i najnowszej ochrony przed wirusami, phishingiem i złośliwym oprogramowaniem.

Sieć, która działa tak, jak ty.
Zupełnie nowa przeglądarka jest świetna do robienia rzeczy online. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i łatwo udostępniaj narzuty; spodoba ci się także czytanie artykułów online bez zakłóceń. Pasek adresu daje spersonalizowane rekomendacje, aby szybko dotrzeć do miejsca docelowego online.

Rób swoje gry dalej.
Świetne tytuły Xbox, najlepsze z Xbox Live i społeczność Xbox, osiągnięcia i kolekcja gier za pośrednictwem aplikacji Xbox. Możesz nawet używać kontrolera Xbox i strumieniowych gier Xbox One na swoim domowym komputerze z systemem Windows 10, laptopie lub tablecie.

Rób rzeczy na swoich urządzeniach.
Zabierz ze sobą filmy, muzykę i zdjęcia na wszystkie urządzenia dzięki OneDrive. Dodatkowo, dzięki OneDrive, otrzymasz 15 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej.

Rób rzeczy magicznie.
Cortana to Twój prawdziwie osobisty asystent cyfrowy, który z czasem dowie się więcej o Tobie. Cortana działa na wszystkich urządzeniach, od telefonu do tabletu i komputera, aby pomóc Ci zrobić więcej i zapomnieć.

* Funkcje dostępne tylko w obsługiwanych grach w krajach obsługiwanych przez Xbox Live, zobacz xbox.com/live/countries. Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015 r. Obsługuje grę między urządzeniami; dodatkowe gry do naśladowania. Przesyłaj strumieniowo do jednego urządzenia naraz; Przesyłanie strumieniowe z multiplayer z Xbox One wymaga połączenia z siecią domową i członkostwa Xbox Live Gold (sprzedawane oddzielnie); Złoto wymagane również do gry wieloosobowej na Xbox One. DirectX 12 jest dostępny tylko z obsługiwanymi grami i układami graficznymi.


** Cortana dostępna na wybranych rynkach światowych w momencie premiery. Doświadczenie Cortany może się różnić w zależności od regionu i urządzenia.

Wszelkie zainteresowania, kontakt z nami

Skype: mangosoftware48@hotmail.com

E-mail: mangosoftware48@hotmail.com

Szczegóły kontaktu
Mango software Technology Co,Ltd

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas