Oprogramowanie Mango Technology Co, Ltd jest certyfikowanym partnerem Microsoft (MCP), jako wielokrotnie nagradzany sprzedawca twojego ulubionego oprogramowania. Naszym celem jest oferowanie najlepszych cen i upewnianie się, że znajdziesz najlepszy produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyWindows 10 Pro OEM

Microsoft Windows 10 Professional OEM Key, Windows 10 Product Key Sticker Aktywacja online

Microsoft Windows 10 Professional OEM Key, Windows 10 Product Key Sticker Aktywacja online

Microsoft Windows 10 Professional OEM Key , Windows 10  Product Key Sticker Online Activation
Microsoft Windows 10 Professional OEM Key , Windows 10  Product Key Sticker Online Activation Microsoft Windows 10 Professional OEM Key , Windows 10  Product Key Sticker Online Activation

Duży Obraz :  Microsoft Windows 10 Professional OEM Key, Windows 10 Product Key Sticker Aktywacja online Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: wygraj 10 profesjonalistów

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: Please Contact US
Szczegóły pakowania: Pudełko Retail / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
typu: Windows 10 pro OEM Gwarancja: Czas życia
Czas wolny: 1-2 dni Język: Język Muliti
FQC: 08929 Wersja: 1803
High Light:

windows 10 pro oem dvd

,

windows 10 product key sticker

Nowa wersja 1803 Windows 10 Pro OEM, naklejka na klucz produktu Windows 10

Wymagania

Jeśli chcesz uaktualnić do Windows 10 na swoim komputerze lub tablecie, oto minimalny sprzęt, którego potrzebujesz. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się więcej o dodatkowych czynnikach, które wpływają na możliwość aktualizacji. Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty bezpłatnego uaktualnienia1, odwiedź stronę uaktualnienia systemu Windows 10 w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Składnik Minimum Zalecana
Edytor Częstotliwość taktowania 1 GHz Architektura IA-32 lub x86-64 Obsługa PAE, NX i SSE2 architektura x86-64 z obsługą instrukcji podwójnego porównywania i wymiany (CMPXCHG16B) CPU, PrefetchW i LAHF / SAHF
Pamięć (RAM) Wersja IA-32: 1 GB
Wersja x86-64: 2 GB
4 GB
Karta graficzna Urządzenie graficzne DirectX 9
Sterownik WDDM 1.0 lub nowszy
Sterownik WDDM 1.3 lub nowszy
Ekran wyświetlający 800 × 600 pikseli 1024 × 768 pikseli
Urządzenie wejściowe Klawiatura i mysz Wyświetlacz wielodotykowy Klawisze Ctrl, Alt i Windows lub ich inne ekwiwalenty sprzętowe
Miejsce na dysku twardym Wersja IA-32: 16 GB
Wersja x86-64: 20 GB

Ten pakiet zawiera:


1. Licencja produktu Klucz naklejki COA - 1 licencja do użytku na jednym komputerze

2. OEM Install DVD - Windows 10 Pro 64Bit

3. Instrukcje instalacji na komputerze PC / laptopie

Wygraj 10
Windows 10 to Twój partner w tworzeniu rzeczy. Uzyskaj szybki start-up, znajome, ale rozbudowane menu Start i nowe sposoby na robienie rzeczy nawet na wielu urządzeniach. Pokochasz także innowacyjne funkcje, takie jak zupełnie nowa przeglądarka stworzona do działania online, a także Cortana, osobisty asystent cyfrowy, który pomaga Ci przez cały dzień.

Najlepszy Windows jeszcze
System Windows 10 został zaprojektowany z myślą o płynnym przejściu z jednego urządzenia na drugie. Jest szybki i elastyczny. Możesz nawet uzyskać bezpłatne wsparcie czatu lub telefonu od prawdziwych ludzi. W systemie Windows 10 łatwiej niż kiedykolwiek można robić wspaniałe rzeczy.

Wielozadaniowość
Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością robienia czterech rzeczy na ekranie jednocześnie. Ekran się tłoczy? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować tylko z wybranymi elementami. Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym, łatwo dostępnym ekranie.


Po prostu działa
Windows 10 łączy system Windows, który już znasz, i dodaje wspaniałe ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 umożliwiają szybkie uruchomienie i wznowienie pracy. A system Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji bezpieczeństwa niż kiedykolwiek, aby chronić się przed złośliwym oprogramowaniem.


Microsoft Edge
Jest to całkowicie nowa przeglądarka zaprojektowana tak, aby sieć działała tak, jak Ty. Pisz lub pisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj swoje marże innym osobom. Spodoba ci się widok czytania, który usuwa zakłócenia. Istnieje również ulepszony pasek adresu, który pomaga szybciej znajdować rzeczy.

Kontinuum
Najlepszy ekran to zawsze ekran, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows 10 optymalizuje Twoje wrażenia z aktywności i urządzenia. Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje płynnie skalują się od najmniejszych do największych wyświetlaczy.

Gry i Xbox
Graj w gry Xbox One na komputerze z systemem Windows 10, laptopie lub tablecie. Użyj funkcji Game DVR, aby nagrać swoje największe ruchy bohaterów i natychmiast wysłać je do znajomych, bez opuszczania gry.

Wyjątkowo twój
Twoje urządzenie z systemem Windows 10 rozpoznaje Cię i potwierdza Twoją obecność na naprawdę osobisty sposób. W systemie Windows Hello urządzenie wita cię po imieniu i zapala się w rozpoznaniu, machając Cię przez logowanie i uwalniając od konieczności pamiętania lub wpisywania hasła.


Cortana
Cortana to Twój prawdziwie osobisty asystent cyfrowy, który działa na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10, aby pomóc Ci w załatwieniu sprawy. Dowiedziawszy się więcej o tobie z czasem, Cortana staje się bardziej przydatna każdego dnia, zachowując przejrzystość i utrzymując zaufanie.

Wszelkie zainteresowania, kontakt z nami

Skype: mangosoftware48@hotmail.com

E-mail: mangosoftware48@hotmail.com

Szczegóły kontaktu
Mango software Technology Co,Ltd

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas