Oprogramowanie Mango Technology Co, Ltd jest certyfikowanym partnerem Microsoft (MCP), jako wielokrotnie nagradzany sprzedawca twojego ulubionego oprogramowania. Naszym celem jest oferowanie najlepszych cen i upewnianie się, że znajdziesz najlepszy produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyMicrosoft Windows Server 2012 R2

Pakiet OEM Microsoft Windows Server 2012 R2 64-bitowy klucz produktu DVD

Pakiet OEM Microsoft Windows Server 2012 R2 64-bitowy klucz produktu DVD

OEM Package Microsoft Windows Server 2012 R2 64bit DVD Product Key Activation
OEM Package Microsoft Windows Server 2012 R2 64bit DVD Product Key Activation OEM Package Microsoft Windows Server 2012 R2 64bit DVD Product Key Activation

Duży Obraz :  Pakiet OEM Microsoft Windows Server 2012 R2 64-bitowy klucz produktu DVD Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Serwer 2012 R2
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: Please Contact US
Szczegóły pakowania: Pudełko Retail / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Windows Server 2012 R2 Kategoria licencji: standardowe
Język: Angielski Licencja: Prawdziwy
Pakiet: OEM Aktywacja: Tak
High Light:

ms server 2012 r2

,

windows server 2012 r2 oem

Windows Server Standard 2012 r2 OEM Package, 64bit DVD Server 2012 Product Key

Windows Server 2012 R2

Windows Server 2012 R2 został wydany 18 października 2013 r. Został zaprezentowany 3 czerwca 2013 r. W TechEd North America. Według arkusza danych systemu Windows Server 2012 R2 opublikowanego 31 maja 2013 r. Istnieją cztery wersje tego systemu operacyjnego: Foundation, Essentials, Standard i Datacenter. Podobnie jak w przypadku systemu Windows Server 2012, wersje Datacenter i Standard są identyczne, różnią się tylko licencją (w szczególności licencjonowaniem instancji wirtualnych). Edycja Essentials ma takie same funkcje jak produkty Datacenter i Standard, z pewnymi ograniczeniami.
Kolejna aktualizacja, oficjalnie określona jako Windows Server 2012 R2 Update, została wydana w kwietniu 2014 r., Zbiorczy zestaw aktualizacji zabezpieczeń, krytycznych aktualizacji i aktualizacji.
System Windows Server 2012 R2 został zastąpiony przez system Windows Server 2016.

Specyfikacja

System operacyjny:

Microsoft Windows Server 2012 Standard x64-bit

· Języki):

język angielski

Rodzaj licencji:

Licencja

Media dystrybucyjne:

DVD-ROM

Ilość licencji:

5 centów

· Szczegóły licencji:

64-bit

Zrzeczenie się:

Umowa dystrybucyjna Microsoftu dla producentów systemów stwierdza, że ​​pakiety oprogramowania do budowania systemu nie są przeznaczone do dystrybucji do użytkowników końcowych, chyba że użytkownicy końcowi działają jako twórcy systemu poprzez montaż własnych komputerów. „Konstruktor systemu” to każdy, kto składa, ponownie składa lub instaluje oprogramowanie w nowym lub używanym systemie komputerowym.

Wersje systemu Windows Server 2012

Centrum danych

Wersja Datacenter jest idealna dla klientów, którzy chcą mieć wysoce zwirtualizowane środowisko chmur prywatnych i hybrydowych. Jak zawsze, zapewnia dostęp do wszystkich funkcji produktu i umożliwia nieograniczoną liczbę wystąpień systemu Windows Server z każdą licencją, umożliwiając rozwój środowiska wirtualnego w taki sam sposób. Licencjonowanie dla edycji Datacenter będzie nadal procesorem i licencją CAL (Client Access License), z każdą licencją obejmującą do dwóch fizycznych procesorów na jednym serwerze.

Standard

Wersja standardowa jest idealna dla klientów, którzy chcą mieć fizyczne lub lekko zwirtualizowane środowisko. Ta edycja umożliwia uruchomienie maksymalnie dwóch wirtualnych instancji systemu Windows Server z każdą licencją i zapewnia wszystkie te same funkcje, co edycja Datacenter. Licencjonowanie wersji Standard nadal będzie procesorem i licencją CAL, a każda licencja obejmuje maksymalnie dwa procesory fizyczne na jednym serwerze, podobnie jak edycja Datacenter.

Elementy zasadnicze

Edycja Essentials jest idealna dla małych firm, które mają do 25 użytkowników i chcą mieć prostsze, wstępnie skonfigurowane połączenie z usługami w chmurze. Ta edycja umożliwia uruchomienie pojedynczej wirtualnej instancji Essentials. Licencja na Essentials będzie nadal licencją na serwer dwuprocesorowy, który nie wymaga licencji CAL.

Fundacja

Edycja Foundation jest idealna dla małych firm, które mają do 15 użytkowników i chcą serwera ogólnego przeznaczenia. Licencjonowanie dla Fundacji nie uległo zmianie; nadal jest licencją serwerową dla serwera jednoprocesorowego, który nie wymaga licencji CAL i jest sprzedawany wyłącznie za pośrednictwem producenta OEM (producenta oryginalnego sprzętu).

Wszelkie zainteresowania, kontakt z nami

Skype: mangosoftware48@hotmail.com

E-mail: mangosoftware48@hotmail.com

Szczegóły kontaktu
Mango software Technology Co,Ltd

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas