Oprogramowanie Mango Technology Co, Ltd jest certyfikowanym partnerem Microsoft (MCP), jako wielokrotnie nagradzany sprzedawca twojego ulubionego oprogramowania. Naszym celem jest oferowanie najlepszych cen i upewnianie się, że znajdziesz najlepszy produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyPudełko detaliczne Office 2016

USB 3.0 Office 2016 Retail Box Oryginalny klucz do 1 systemu operacyjnego Windows

USB 3.0 Office 2016 Retail Box Oryginalny klucz do 1 systemu operacyjnego Windows

USB 3.0 Office 2016 Retail Box Genuine Key For 1 Windows Operating System
USB 3.0 Office 2016 Retail Box Genuine Key For 1 Windows Operating System USB 3.0 Office 2016 Retail Box Genuine Key For 1 Windows Operating System USB 3.0 Office 2016 Retail Box Genuine Key For 1 Windows Operating System

Duży Obraz :  USB 3.0 Office 2016 Retail Box Oryginalny klucz do 1 systemu operacyjnego Windows Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Microsoft Office 2016 Pro
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: Please Contact US
Szczegóły pakowania: Pudełko Retail / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Microsoft Office 2016 Pro Nowy: Tak
Format: 3.0 Flash USB aplikacji: Komputer stacjonarny / laptop
Użytkownicy: 1 pc Aktywacja: 100% aktywacja online
High Light:

wersja detaliczna pakietu Office 2016

,

licencja detaliczna pakietu Office 2016

USB 3.0 Retailbox Microsoft Office 2016 Pro Oryginalny klucz do 1 systemu Windows

Microsoft Word Twórz i udostępniaj profesjonalnie wyglądające dokumenty za pomocą najnowocześniejszych narzędzi do edycji, recenzji i udostępniania. Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji, a nowy panel Statystyki pokazuje istotne informacje kontekstowe z Internetu bezpośrednio w programie Word.
Microsoft Outlook Łatwo zarządzaj pocztą e-mail, kalendarzem, kontaktami i zadaniami. Obsługa poczty e-mail „push” zapewnia aktualność skrzynki odbiorczej, grupy widoków rozmów powiązane wiadomości, a kalendarze można wyświetlać obok siebie w celu planowania.
Microsoft PowerPoint Twórz, współpracuj i efektywnie prezentuj swoje pomysły dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu okienku zadań Animacje. Dodane komentarze wraz ze slajdami pomagają włączyć opinie do prezentacji.
Microsoft Excel Analizuj i wizualizuj swoje dane w nowy i intuicyjny sposób dzięki nowemu interfejsowi użytkownika i ulubionym skrótom klawiaturowym. Aby zaoszczędzić czas, wykorzystaj funkcje takie jak Pakiet narzędzi analizy, fragmentatory, Kreator formuł i Autouzupełnianie, dzięki czemu możesz skupić się na spostrzeżeniach.
Microsoft OneNote To Twój własny cyfrowy notatnik, dzięki czemu możesz przechowywać notatki, pomysły, strony internetowe, zdjęcia, a nawet audio i wideo w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze, czy w podróży, możesz zabrać to wszystko ze sobą, gdziekolwiek jesteś, dzieląc się i współpracując z innymi.
Microsoft Access Access to łatwe w użyciu narzędzie do szybkiego tworzenia aplikacji bazodanowych opartych na przeglądarce, które pomagają w prowadzeniu firmy. Twoje dane są automatycznie przechowywane w bazie danych SQL, dzięki czemu są bardziej bezpieczne i skalowalne niż kiedykolwiek. Dostęp jest dostępny tylko na PC.
Microsoft Publisher Z łatwością twórz, personalizuj i udostępniaj szeroką gamę publikacji o profesjonalnej jakości. Zamieniaj zdjęcia za pomocą prostego przeciągania i upuszczania lub dodawaj zdjęcia bezpośrednio z albumów internetowych. Użyj efektów specjalnych, aby wyróżnić swoje publikacje. Wydawca jest dostępny tylko na PC.

Office Professional 2016

Office Professional 2016 pomaga tworzyć, prezentować, komunikować i publikować profesjonalnie wyglądające dokumenty dzięki funkcjom oszczędzającym czas, nowemu, nowoczesnemu wyglądowi i wbudowanym narzędziom do współpracy. Zapisz swoją pracę w chmurze na OneDrive i uzyskaj do niej dostęp z dowolnego miejsca.

Obejmuje:

1 W pełni zainstalowane wersje programów Outlook, Publisher, Access, Word, Excel, PowerPoint i OneNote na 1 komputer
2. Przechowuj pliki w chmurze za pomocą OneDrive

Wykonane do robienia

Pakiet Office 2016 jest w pełni załadowany dzięki Twoim ulubionym aplikacjom - Word, Excel, PowerPoint i OneNote. To wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć przewagę.

Stworzony do współpracy

Aplikacje w pakiecie Office 2016 są wyposażone we wbudowane narzędzia do współpracy, które pomagają udostępniać i współtworzyć dokumenty w programach Word, PowerPoint i OneNote, zapewniając większą wydajność niż kiedykolwiek wcześniej.

Made to move

Integracja z przechowywaniem w chmurze OneDrive oznacza, że ​​Twoje pliki mogą być z Tobą podróżowane, dzięki czemu możesz osiągnąć więcej w pracy lub w domu, lokalnie lub zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie.

Ikona Word-2 Słowo
Ikona programu Excel Przewyższać
Ikona PowerPoint PowerPoint
Ikona programu Outlook Perspektywy
Ikona OneNote Jedna uwaga
Ikona wydawcy Wydawca

Szczegóły kontaktu
Mango software Technology Co,Ltd

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas