Oprogramowanie Mango Technology Co, Ltd jest certyfikowanym partnerem Microsoft (MCP), jako wielokrotnie nagradzany sprzedawca twojego ulubionego oprogramowania. Naszym celem jest oferowanie najlepszych cen i upewnianie się, że znajdziesz najlepszy produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyWindows 10 Pro Retail Box

Win 10 Professional FPP Microsoft Windows 10 Pro Software pobierz 64-bitowy dysk flash 3.0

Win 10 Professional FPP Microsoft Windows 10 Pro Software pobierz 64-bitowy dysk flash 3.0

Win 10 Professional FPP Microsoft Windows 10 Pro Software download 64 bit 3.0 flash drive
Win 10 Professional FPP Microsoft Windows 10 Pro Software download 64 bit 3.0 flash drive Win 10 Professional FPP Microsoft Windows 10 Pro Software download 64 bit 3.0 flash drive Win 10 Professional FPP Microsoft Windows 10 Pro Software download 64 bit 3.0 flash drive Win 10 Professional FPP Microsoft Windows 10 Pro Software download 64 bit 3.0 flash drive Win 10 Professional FPP Microsoft Windows 10 Pro Software download 64 bit 3.0 flash drive

Duży Obraz :  Win 10 Professional FPP Microsoft Windows 10 Pro Software pobierz 64-bitowy dysk flash 3.0 Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Portoryko / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Wygraj 10 Pro Box
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Skype: mangosoftware48@hotmail.com
Szczegóły pakowania: Opakowanie detaliczne
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
element: Wygraj 10 Pro USB Retailbox Język: Angielski / koreański / rosyjski / japoński
Powierzchnia: Obszar globalny USB: Dysk flash 3.0
aplikacji: Międzynarodowy (obszar globalny) Gwarancja: czas życia po aktywacji
Czas wolny: 1-2 dni Skype: na żywo : mangosoftware48
High Light:

windows 10 pro retail version

,

windows 10 professional retail key

Win 10 Professional FPP Microsoft Windows 10 Pro Oprogramowanie do pobrania 64-bitowy dysk flash 3.0

Uwaga dotycząca oprogramowania OEM:
· Aby zakupić oprogramowanie OEM System Builder, musisz być producentem systemu i zaakceptować licencję System Builder. „Producent systemu” oznacza producenta oryginalnego sprzętu, asembler, Refurbisher lub preinstalator oprogramowania, który sprzedaje System Klientów osobie trzeciej. Oprogramowanie OEM może być TYLKO dystrybuowane z całkowicie zmontowanym systemem komputerowym.
· W przypadku systemu operacyjnego lub aplikacji komputerowej oprogramowanie musi być również zainstalowane fabrycznie na dysku twardym w pełni zmontowanego systemu komputerowego, przy użyciu zestawu preinstalacyjnego OEM (OPK).
· Producent systemu, który instaluje oprogramowanie, odpowiada za zapewnienie wsparcia dla użytkowników końcowych

Wszystko, czego potrzebujesz do pracy i domu

Upraszcza codzienne zadania

  • Ulepszone funkcje nawigacji na pulpicie, takie jak Snap, Peek i Shake, ułatwiają zarządzanie wszystkimi otwartymi oknami.
  • Tworzenie sieci domowej nigdy nie było łatwiejsze. Możesz nawet udostępniać pliki i drukarki wszystkim komputerom z systemem Windows 10 w sieci.
  • Znajdź praktycznie wszystko na komputerze - od dokumentów, piosenek po pocztę e-mail - po prostu wpisując słowo lub dwa za pomocą Wyszukiwarki Windows.

Działa tak, jak chcesz

  • Zaprojektowany, aby komputer spał i wznawiał pracę szybciej.
  • W pełni wykorzystuje moc i możliwości wielozadaniowości najnowszych 64-bitowych komputerów PC.

Umożliwia nowe rzeczy

  • Oglądaj, wstrzymuj, przewijaj i nagrywaj telewizję za pomocą Windows Media Center.
  • Zawiera zintegrowane kodeki wideo i Dolby audio.

Porównanie produktów:

Zawodowiec Enterprise E3 Przedsiębiorstwo E5
Atrament Windows
Menu Start i Live Tiles
Tryb tabletu
Continuum for Phones
Głos, pióro, dotyk i gest
Cortana
Microsoft Edge
Maluj 3D

Więcej Ochrony
Zachowaj bezpieczeństwo plików dzięki funkcji BitLocker i uzyskaj takie same zabezpieczenia na wymiennych urządzeniach pamięci masowej dzięki funkcji BitLocker na Go. Windows 10 Pro zawiera również program Windows Defender Antivirus, który wykorzystuje moc chmury, szeroką optykę, uczenie maszynowe i analizę zachowania w celu ochrony urządzeń przed nowymi, wyrafinowanymi zagrożeniami. Ponadto automatyczne aktualizacje1 zapewniają pełną, bieżącą ochronę przed obecnymi i przyszłymi zagrożeniami.

Zdalny ekran
Zaloguj się do komputera lub tabletu i uzyskaj bezpieczny dostęp do plików, folderów i aplikacji z dowolnego miejsca. Wszystko czego potrzebujesz to połączenie internetowe i Pulpit zdalny. Rozpocznij edycję dokumentu w biurze, pracuj nad nim w kawiarni w telefonie i skończ na swoim domowym komputerze.

Windows Ink
Uchwyć wspaniałe pomysły, zanim wymkną się z atramentem Windows. Szybki dostęp do obszaru roboczego Windows Ink za pomocą kliknięcia piórem cyfrowym lub prosto z paska zadań. Możesz nawet uruchomić Ink Workspace przed zalogowaniem się. Potężne łączenie atramentowe z aplikacjami Office i innymi aplikacjami do inteligentnego robienia notatek, łatwego oznaczania dokumentów oraz precyzyjnego szkicowania lub rysowania.

Windows Hello
Zaloguj się na urządzenia z systemem Windows za pomocą systemu Windows Hello w mniej niż 2 sekundy - 3 razy szybciej niż hasło. Funkcja rozpoznawania twarzy lub odcisków palców zapewnia natychmiastowy dostęp, a użytkownik zawsze ma możliwość zachowania kodu PIN jako kopii zapasowej. Jest to sposób klasy korporacyjnej, aby zabezpieczyć urządzenia z systemem Windows.


Gabinet
Funkcje wielozadaniowości systemu Windows 10 pasują idealnie do pakietu Office. Możesz zorganizować swój ekran, jak chcesz. Łatwo zarządzaj wieloma aplikacjami i dokumentami pakietu Office na jednym ekranie i bez wysiłku podłącz do czterech z nich, aby zoptymalizować przestrzeń roboczą. Możesz również przesuwać współdzieloną krawędź przyciągniętych aplikacji do dowolnego miejsca, łatwo zmieniając rozmiar obu aplikacji jednym ruchem.

Microsoft Edge
Microsoft Edge to szybsza i bezpieczniejsza przeglądarka zbudowana dla systemu Windows 10. Jest zoptymalizowana pod kątem współczesnej sieci, ale nadal jest kompatybilna ze starszymi aplikacjami i witrynami. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępnij swoje znaczniki innym. Użyj widoku do czytania, aby wyeliminować czynniki rozpraszające, dzięki czemu możesz pracować wydajniej. Istnieje również ulepszony pasek adresu, który pomoże Ci znaleźć rzeczy szybciej.

Cortana
Cortana to Twój osobisty asystent cyfrowy. Może dostarczać powiadomienia o terminach i terminach, sugerować dokumenty, które mogą być potrzebne na nadchodzące spotkanie, i synchronizować kalendarz grupowy. Łatwe tworzenie, modyfikowanie i otwieranie list za pomocą głosu. Cortana bezproblemowo integruje się z innymi aplikacjami Windows, takimi jak Sticky Notes, przypomnienia o tuszach i wydarzenia Microsoft To-Do.


Wszelkie zainteresowania, kontakt z nami

Skype: mangosoftware48@hotmail.com
 

Whatsapp: + 86 13544100254

Szczegóły kontaktu
Mango software Technology Co,Ltd

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas